Konačno novi šibenski điRR

Jep, taman mi je dao zadatak da te kontaktiram i javim za kavu na odmorištu sutra u toku dana. Kad si već na forumu računaj da te zovem sutra.
 
Aha, dosli mi na odmoriste Krka kad tamo neki tip prica da ce nam organizirati put u Alpe kroz deveti misec.
E sad ja ne znam da li je on bas sav svoj ali nekako mi ga je zao razocarati pa cu ja otici do njega u rujnu. Ako ce tko sa mnom, sretan mu put...
 
djuka007 said:
Ne pisi ovakve postove jer cu pomisliti da si gej, a jos i spavas sa mnom po istocnim Europama....
Zaprvao u tvom slucaju vise [email protected].... :jesus: :shock: :jesus: (y)

ovakve detalje sam trebao znati prije .......  :LOL:
 
Neka janjetina se spominje za subotu okolo 11, podne, molim opširnije info. ovdje i ko je zainteresiran nek se prijavi (y) :mrgreen:
 
djuka007 said:
Ne pisi ovakve postove jer cu pomisliti da si gej, a jos i spavas sa mnom po istocnim Europama....
Zaprvao u tvom slucaju vise [email protected].... :jesus: :shock: :jesus: (y)
 
Eto zašto ja ne idem sa vama .  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
floyd said:
Neka janjetina se spominje za subotu okolo 11, podne, molim opširnije info. ovdje i ko je zainteresiran nek se prijavi (y) :mrgreen:
 

Čuj ,di ,šta, kakva janjetina ?????????    :LOL: :LOL: 
Učestala malo u zadnje vrime aaaaaa.Pozvan sam bio i večeras al nažalost nisan moga ič. :mrgreen:
 
barba said:
 

Čuj ,di ,šta, kakva janjetina ?????????    :LOL: :LOL: 
Učestala malo u zadnje vrime aaaaaa.Pozvan sam bio i večeras al nažalost nisan moga ič. :mrgreen:
Radimo sve na privat. Radi se o tome da ova naša bliža ekipa ide u restaurant Torcida u Donjem Polju, oko5-oro ljudi iz splitske ekipe i iz Šibenske ćemo znati ujutro. :azn: :smiley:
 
barba said:
 

Čuj ,di ,šta, kakva janjetina ?????????    :LOL: :LOL: 
Učestala malo u zadnje vrime aaaaaa.Pozvan sam bio i večeras al nažalost nisan moga ič. :mrgreen:

To ti izbjegavaš da moš ući u odijelo?  :LOL: :LOL:
 
barba said:
 
Eto zašto ja ne idem sa vama .  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ako je samo to problem onda organiziram jednokrevetnu sobu sa specijalnom bravom!!
 
Zainteresiran da ali palim u Kornate sutra i nema me do iduće subote tako da sretan put i dobar tek od mene.