KONACNO!!!!!

jojovz

New member
Eto i ja konacno kupio nesto za srce i dusu.U par dana napravio sam oko 1500 km i za sad odusevljen!!!

DSC01542.jpg
 
pa fino ti je to za srce i dušu-uživaj :D
 
jako lipo po mome guštu, ajde reci malo kliko si platio, godište, kilometri.......
 
Moje čestitke...ne staj sa kilometražom, same gas.
 
cekaj...to je nova CBR-ka 250cm?? :wink:
hehehe...
Pero pero....koju si ti zver kupil..... :evil:
a konacno si se i na forumu pojavil.....
ljudi,tip je lud! tko njega nezna,skupo bi ga platil!
al...... stari..... burnout.....to mene zanima...kad bumo to docekali.... zajedno,a? 1./2. mjesec,kad kawa stigne!
pozdrav ekipi!
:twisted:

p.s.
ekipo,ja se ovog fucking CBRa nebrem i nebrem nagledati i vidim ga...pa svaki dan!
UH KOJA PETARDA!
 
jojovz said:
Eto i ja konacno kupio nesto za srce i dusu.U par dana napravio sam oko 1500 km i za sad odusevljen!!!

cestitam! Meni isto jedan on NAJ motora.....
daj malo podjeli info.. :wink: :mrgreen:
 
čestitam!

koji sretnik, i ja bi taku.
 
he..kaže kupio si nešto za srce i dušu...hjoj...a na slici projektil... :mrgreen:

enivej...sretno i sve čestitke... :wink:
 
Kao prvo pozdravljam prijatelja bsobaka a i sve bajkere. Kupio ga u Zg,imao sesnaest tisuca km,sad 17 i nesto,cijena :evil: ,osjecaj u voznji :twisted: . Motor ide prejebeno,strava al posto sam imao malo pauzu u voznji sad su vremena privikavanja,stapanja u jedno. Eh da,posto je spuh serijski za sad nema frke sa murjom,nit me vide,nit me cuju :D :D :D :D.Gore bile nove novcate 207RR,amortizer volana,kroz par dana stize karbonski blatobran(kupljen prek ebay-a). POzdrav!!