Konverzija veličine hlača

Anticitizen419

Well-known member
imam kožne hlače koje su na etiketi označene brojem 36. pretpostavljam da se radi o američkim oznakama jer nosim inače jednodijelno moto-odijelo veličine 50 a ove hlače su mi prevelike (i u visinu i širinu, inače sam visok 178 i imam 63kg a vjerujem da bi u ove komotno ušao neko 10cm viši i 20kg teži) jel itko zna koji bi bio eu ekvivalent ovoj mjeri. Usput ako tko želi zamjenu za manje nek javi. hlače sam obukao doslovno 2 puta ko nove su
 
je, bit će usa br. , ja sam 190cm/90kg i nosim taj br. 36
ugooglaj sizing chart pa potraži malo
 
Anticitizen419 said:
imam kožne hlače koje su na etiketi označene brojem 36. pretpostavljam da se radi o američkim oznakama jer nosim inače jednodijelno moto-odijelo veličine 50 a ove hlače su mi prevelike (i u visinu i širinu, inače sam visok 178 i imam 63kg a vjerujem da bi u ove komotno ušao neko 10cm viši i 20kg teži) jel itko zna koji bi bio eu ekvivalent ovoj mjeri. Usput ako tko želi zamjenu za manje nek javi. hlače sam obukao doslovno 2 puta ko nove su

evo ti link za veličine  http://www.moto-oprema-amd.hr/tabele-velicine-odjece  (y)
 
Pretpostavljam da bi ti odgovarala veličina br. 34, jer si poprilici moj konfekcijski broj, osim što si malo viši, a ja na neviđeno kupujem Levis-ice 34 širina /32 duljina.
 
Anticitizen419 said:
imam kožne hlače koje su na etiketi označene brojem 36. pretpostavljam da se radi o američkim oznakama jer nosim inače jednodijelno moto-odijelo veličine 50 a ove hlače su mi prevelike (i u visinu i širinu, inače sam visok 178 i imam 63kg a vjerujem da bi u ove komotno ušao neko 10cm viši i 20kg teži) jel itko zna koji bi bio eu ekvivalent ovoj mjeri. Usput ako tko želi zamjenu za manje nek javi. hlače sam obukao doslovno 2 puta ko nove su

Ja nosim sirinu 36, a mjere su mi 192cm/90kg tako da bi tebi i manji broj od 34 bio dobar. To su inchi u struku pa se izmjeri metrom (recimo, u visini pupka) pa centimetre podijeli sa 2.54 i dobit ces mjeru u inchima
 
Imaš pravo ipak sam ja kilogramski malo jači :mrgreen:. Dakle vjerovatno 32, ali bi mogla pod upitnik doći duljina.
 
hvala vam svima na odgovorima...ja sam ove uzeo jer nisam imao puno izbora (bile su najmanje u dućanu) pa ako ima ko da se slično zaj...samo da je uzeo manje i do zamjene mu je nek mi javi :)
 
S obzirom na omjer visine i kilaze neces naci hlace koje ti tvornicki odgovaraju (kompa mi je mrsavko tak ko ti pa znam)..... :)
Kupil je hlace koje mu savrseno odgovaraju duzinom a kozar mu je odradio ostalo pa si kontam da te to ceka...
 
MadKec said:
S obzirom na omjer visine i kilaze neces naci hlace koje ti tvornicki odgovaraju (kompa mi je mrsavko tak ko ti pa znam)..... :)
Kupil je hlace koje mu savrseno odgovaraju duzinom a kozar mu je odradio ostalo pa si kontam da te to ceka...

a ove su mi i u širinu i dužinu velike, doslovno ih mogu odjenut preko odjeće i još uvijek mi spadaju :)
 
Pošto se niko ne javlja za zamjenu za manje ima li zainteresiranih za kupnju?  :)
 
Anticitizen419 said:
imam kožne hlače koje su na etiketi označene brojem 36. pretpostavljam da se radi o američkim oznakama jer nosim inače jednodijelno moto-odijelo veličine 50 a ove hlače su mi prevelike (i u visinu i širinu, inače sam visok 178 i imam 63kg a vjerujem da bi u ove komotno ušao neko 10cm viši i 20kg teži) jel itko zna koji bi bio eu ekvivalent ovoj mjeri. Usput ako tko želi zamjenu za manje nek javi. hlače sam obukao doslovno 2 puta ko nove su

Prema tvojim mjerama ide ti vjerovatno 32, u 34 malo plivaš, a u 36 si ko u bazenu.  :mrgreen:
 
alien said:
Prema tvojim mjerama ide ti vjerovatno 32, u 34 malo plivaš, a u 36 si ko u bazenu.  :mrgreen:
:) to smo već ustanovili sad bi trebao nać nekog tko bi uzeo ove u manje od pola cijene
 
Anticitizen419 said:
:) to smo već ustanovili sad bi trebao nać nekog tko bi uzeo ove u manje od pola cijene

Koliko je to pola cijene  :misli: ja sam 178/ 90 kila, možda još koju gore  :mrgreen:, daj neku cjenu  (y)
 
Ghostrider-SB said:
Koliko je to pola cijene  :misli: ja sam 178/ 90 kila, možda još koju gore  :mrgreen:, daj neku cjenu  (y)
kad sam ih kupovao bile su 2200 ja bi ih dao za 1000 a može i za 850 bez slidera...samo problem je što si ti otprilike moja visina...širina bi ti bila vjerojatno ok ali napominjem opet meni su prevelike i po nekoj procjeni (a i po postovima) mislim da bi bile ko salivene na nekom od 185 do 190 visine i oko 90ak kila težine.
 
ZLO said:
http://www.london-guides.co.uk/pages.php?id=f0401040

za ubuduće :wink:
po ovom ispada da trebam 46...a normalno nosim 50 jednodijelno moto odijelo
 
Anticitizen419 said:
kad sam ih kupovao bile su 2200 ja bi ih dao za 1000 a može i za 850 bez slidera...samo problem je što si ti otprilike moja visina...širina bi ti bila vjerojatno ok ali napominjem opet meni su prevelike i po nekoj procjeni (a i po postovima) mislim da bi bile ko salivene na nekom od 185 do 190 visine i oko 90ak kila težine.

Onda ništ  (y) tnx svejedno  (y)
 
Anticitizen419 said:
po ovom ispada da trebam 46...a normalno nosim 50 jednodijelno moto odijelo

pa s obzirom na gabarite i trena ti br 46 :mrgreen:

talijani opet imaju svoje "mjerne jedinice" :wink:
http://www.zenskikutak.hr/alati/konverter/odjeca/
 
ZLO said:
pa s obzirom na gabarite i trena ti br 46 :mrgreen:

talijani opet imaju svoje "mjerne jedinice" :wink:
http://www.zenskikutak.hr/alati/konverter/odjeca/
probajmo ipak uzeti u obzir da mi ne trebaju kratke hlače  :)