Koprivnica

Light

Member
Sad prije 10min. idem iz KŽ sa trka i u Reki pokraj Koprivnice zeleni ZXR na krovu od BMW-a!!!!!! jednog dečka je otpeljala hitna,drugi na podu leži nepomično  :( :(...jel zna netko nešto više o tome? užasno je bilo za vidjeti  :( :( :( :( :( BMW je izgleda išao iz dvorišta i izletio pred njih  :palacdolje:
 
Vidio sam.

Pitao sam policajca, veli da su preživjeli. Slika je bila prestrašna. Ne izgleda mi da je auto izletio, kao da je udaren sa prednje strane. :misli: oko lijevog kraja. U svakom slučaju, prvi tren mi je bilo zlo. :?
 
saznao sam tko su,poznam dečke...on je mislio da će auto izać iz dvorišta do kraja i išao je izbjegavati s desne strane ali auto je ostao na mjestu (ženska je vozila) i lupili su u prvi kraj,pričaju da je brzina bila oko 150km/h imali su kacige,i u kratkim hlačama i patikama,na slici se vidi da su im patike odletile...
jedan je pobrao betonski stup i pukla mu kičma,drugome (suvozaču) pukla zdjelica imao je neki ruksak na leđima to ga je kažu spasilo  :misli:
 
Strasno ali ja vidim da je to naseljeno mjesto, ili se varam?  :misli:
 
Proslu subotu idem izvan mjesta (oko Murske Sobote) oko 120 i kusur u desnom zavoju (blagom) vidim Golf kabrio i dve zenske nutra.Lepo ali auto stoji poprek po cesti jer je pametno stvorenje poduzelo akciju polukruznog okretanja na cesti.Ok,ja vidim da se more i lijevi(ispred) i desno (iza) proci.Kocim i cekam kam bude vozacica isla. Ona je mogla samo stati i ja sam mogel iza proci (kaj bi bilo sigurnije za motoristu radi prometa iz suprotnog smjera-kojega je na srecu ne bilo).No ona je motora ne vidla ali je cula Akrapa i splasila se i pozurila se meknuti na rikverc u denu stranu ceste (i dalje stoji poprek jer treba iti jos naprijed).To je uspjela i onda je isla u prvu i naprijed ali je vidla kak se urlajuca zvijer brzo priblizava,pak je golf lepo crkel i stal na sredini.Ve sam ja mogel i desno i lijevo (za nju bi bilo opasno da je imala prometa a onda i za mene nakon toga).Cesta je bila suha i ja sam bil u ravnini i nagaril sam kociti po svim pravilima,kak nas uce na Forumu i mogel sam stati jedno 10m od auta ali sam dosel do golfa na 2cm i teatralno se primil za srce.Zena se prijela za glavu u ocajanju.Neznam kaj bi dal da morem znati kaj si je mislila.
Pouka toga je da su zene ne za promet. Znaju voziti ali njima je to samo prijevoz.Niti se ne trudiju pokusati obuhvatiti mislima situaciju na cesti.Motori su za njih sam skupe stvari kaj voze bolesnici i njima delaju problema.(dok ga vidis vec je "na tebi"). :mrgreen: