Kostrena, večeras, zelena kawa RI........

Status
Not open for further replies.

baxy

Well-known member
Zastoj ..policija...gužva na cesti ...pogledam i ...vidim da leži pokriven bijelom plahtom...krv curi...ruka beživotno leži na toplom asfaltu.....
..zbogom nepoznati prijatelju.....previše sranja sam u životu vidio...krvi..smrti...previše.....osjećam se pomalo bjedno i bespomoćno....zbogom...
...R.I.P..
 
R.I.P.
sad mi frend iz kostrene javio...užas...
 
R.I.P.  :(

Užas.
 
Jel možda zna netko više o toj nesreći di i kako se to dogodilo ili možda točan br.reg.????
 
rest in peace

mi smo čuli da je neki zeleni motor,da mu je neki crveni auto izletio na cestu..
čuli smo to oko 19 sati telefonima,neznamo detalje
 
Nebi volio vidjeti ovakav prizor,neznam vise sto reci na ove konstantne nesrece,gadna je i ruzna ova godina za motoriste..
Laka mu zemlja
 
Evo iz Novog Lista onaj dio koji se da pročitat
Smrtno je stradao 23?godišnji Hrvoje Žubrinić iz Rijeke, koji je izgubio život na ?kawasakiju ninja?, u sudaru sa ?seatom ibiza? što mu je prepriječila put, kod raskrižja u blizini stadiona ?Pomorca?. Nesretnik je izdahnuo unatoč kompletnoj motociklističkoj opremi

KOSTRENA ? Na Jadranskoj je magistrali u Kostreni, na raskrižju u blizini nogometnog stadiona NK ?Pomorac?, jučer oko 18.20 sati u sudaru s osobnim vozilom poginuo mladi motociklist, 23-godišnji Hrvoje Žubrinić iz Rijeke. Život je izgubio na zelenom ?kawasakiju ninji?, RI 395-ML, od 600 kubika dok je iz Rijeke išao prema Bakru. .

Izgleda da je ovo onaj najgori tip nesreće kad nastrada neduzan covjek :(
Po slici izgleda da je to kod busne di ona okomita cesta sječe magistralu.
Tamo često ljudi znaju izletit ''samo da pređu cestu''  :palacdolje:
Pošto mi je to svakodnevna ruta ne bi se čudio da je taj slučaj u pitanju :?

http://www.novilist.hr/images/clanci/2006/6/201551.jpg
 
Da,da to je točno tamo a ako me sjećanje dobro služi tamo su se događale već ovakve nesreće s tužnim krajem prije par godina. R.I.P

Usput mislim da sam dečka upoznao na cugi u Čavlima prije par dana, barem po sjećanju na prezime samo nije bio s motorom.
Jel ima netko ovdje od njegovih poznanika, pa da se obitelji ode dat saučešće i na koju adresu :( :( :(
 
R.I.P. ... ŽAO MI JE ŠTA JE NA CESTI PREVIŠE NESAVJESNIH VOZAČA.. KOJI NEPAZE NI MALO NA MOTORISTE....
PA LJUDI IMA I NAS NA CESTI...
ŽAO MI JE OVOG DEČKA JER JE OTIŠAO NA "VJEČNA LOVIŠTA" NI KRIV, NI DUŽAN... A ŽIV JE SVOJ ŽIVOT, KOJI MU JE NETKO  U SEKUNDI ODUZEO
 
Samo da napomenem da je tamo ograničenje 50 km/h (s dobrim razlogom) iako sama cesta dozvoljava i daleko veće brzine.

Ne znam tko je kriv ovaj put ali iz iskustva znam da ''oni'' najčešće ne ubijaju ''nas'' bez naše svesrdne asistencije.
Ah :(

 
Pocivao u miru...

(a sto je motor slupan odzada) ??
 
Status
Not open for further replies.