Kotači za zračnicom

- OxyG3N -

Active member
Da li je moguće osposobiti kotač za zračnicom da je upotrebljiv do neke mjere tj barem do prvog vulkanizera ali bez skidanja i rastavljanja ? Za tubless nije problem. Za zračnicu barem mislim da pjena ne funkcionira. Ima ona slime tekućina i kopije istog ali koliko vidim komentari su da je to bezveze, beskorisno. Jel netko probao s nečim i da može reći da to funcionira. Nemam centralni nogar pa gledam jel se može kaj napraviti ako ode guma.
 
Sprej funkcionira ako nije bas precvikana, godinama smo ga nosili na voznje. Alternative bas i nema osim nove zracnice i seta za promjenu.
 
  • Like
Reactions: neven
Ne sjecam se vise koji ali brijem da su svi slicni, uzimali smo ih gdje bi stigli, od pumpe do moto ducana. U pravilu bi sam napumpao a bilo je situacija kad bi trebali jos dodati pritiska na pumpi. Za hard enduro treba mali pritisak pa ne mogu tvrditi. Ventil mora biti gore i nakon ulijevanja se treba odmah malo voziti da se tekucina rasporedi. Velim, funkcionira kad je samo probusena ali u dosta slucajeva se precvika ili gas otkine ventil, tada ne mozes nista.
 
A napraviti konverziju na tubeless?
Ima ih nekoliko tu u Africa temi koji imaju konverziju..
 
seki je radio i dobro mu drži već dosta dugo.

Meni je isto u planu na mojoj Africi stavit outex tubeless kit. Ok cijena za skroz funkcionalnu stvar.
 
Da li je moguće osposobiti kotač za zračnicom da je upotrebljiv do neke mjere tj barem do prvog vulkanizera ali bez skidanja i rastavljanja ? Za tubless nije problem. Za zračnicu barem mislim da pjena ne funkcionira. Ima ona slime tekućina i kopije istog ali koliko vidim komentari su da je to bezveze, beskorisno. Jel netko probao s nečim i da može reći da to funcionira. Nemam centralni nogar pa gledam jel se može kaj napraviti ako ode guma.
Neznan kako
Kad buvel se probusi instantno guma izdusi…..mozes punpat koliko god oces ali dusit ce vise nego sta mozes napunpat pa nesto ubacit unutra
Mozda postoji neki kua ali bilo koja tekucina ce izac kroz rupu na buvelu…..nije buvel isto sta i guma…..a mozda i grijesin😂😂😂
 
Da li je moguće osposobiti kotač za zračnicom da je upotrebljiv do neke mjere tj barem do prvog vulkanizera ali bez skidanja i rastavljanja ? Za tubless nije problem. Za zračnicu barem mislim da pjena ne funkcionira. Ima ona slime tekućina i kopije istog ali koliko vidim komentari su da je to bezveze, beskorisno. Jel netko probao s nečim i da može reći da to funcionira. Nemam centralni nogar pa gledam jel se može kaj napraviti ako ode guma.
Šta se buvel više pumpa povečava se promjer rupe, je li sad sve jasno?🤔
 
Nekad bio sprey koji se zvao "Fast" danas ga više nema, ali imaš sličnih
lq.jpg
 
ma,ne buse se dobre gume tako bas,svaki dan...ali ja bez centralnog nogara nebi isao na dulje relacije...bes gumu...