Kratki dir 350 kilometara!

beeny

New member
Krenuo sam od kuce na jedan kratki dir do Moscenicke drage i jednim pozivom moje bolje polovice doznajem da sam slobodan cijeli dan da se odem vozit, jupiiiii, kamo Istra, evo par slika:

polazak a ni neznam kamo cu zavrsit.

Moscenicka draga, evo tu sam saznao da sam libero.

Moscenice.

stari grad Moscenice.

pogled na Cres.


Rovinj


pogled na Rabac.

 
evo jos par slika:

Rovinj.

Rovinj

klopa u Rovinju.

Povratak istarski y.

Plominski zaljev.

evo malo i mene

i evo me na vidikovcu, nadam se da sam vam bar malo pokazao kako mi je bilo i jedva cekam ponovo ili nastavak.
 
Super,ali sad opet treba reci fali jedna slika(za neke od nas koji se samo vozimo da bi jeli).
 
beeny, slike su fenomenalne... (y)
Bravo majstore...
 
Tajnica said:
I onda nek neko nešt' kaže za skuter.  :mrgreen:
danas se s nama vozio frend na beverlyu-ide super,ne boli ga guzica,mista u skuteru ko u prici...


ALI... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Super slike (y), samo ih sledeci put slobodno stavi u vecoj rezuluciji da se lepo sve vidi
 
Svima vam hvala na pohvalama , sljedi nastavak a i maxi skuter ce narast i postat v- strom ili slicno i di ce mi onda biti kraj
, a sta se tice klope ipak je slade u kompaniji jest, rezoluciji cu za sljedeci put malo povecat (y)
 
To prijatelju  (y)napokon i od tebe neš pametno :mrgreen:
Drugi put ako bog da ćemo ić skupa (y)
 
Super slije!!! Prije desetak godina redovno sam krstario tim cestama (autom) i lipo se podsjetiti  na te dane.Možda prođem za koji dan opet- idem starom ugradit plin ua auto(Fažana).Pozdrav iz Splita!!!!!!!!!