Kratko o meni.. Pending

Status
Not open for further replies.

Chop

New member
Nick: Chop
Ime: Vedran
Godine: 32
Upravo sam u fazi kupnje novoga motora, inace stari bajker u dusi.  :D
Vozio sam sve i svasta,a sad je konacno vrijeme za vlastiti motor...
Pozdrav

Nick mi je Chop (koristim ga od 1994 kada sam se prvi put spojio na net..)
Imam 30+ godina i zivim u stanu na Jarunu.. Iz ovog prijasnjeg navedenog, samo se namece pitanje gdje da drzim motor, koji planiram kupiti ove godine. Cijeli zivot vozim sve i svasta, ali nikad nisam bas posjedovao vlastiti motor (sto zbog manjka love, sto zbog neimanja mjesta za drzanje). Buduci sam svjestan da vrijeme prolazi, a financijska situacija se izrazito promijenila na bolje,mislim da je bilo dosta cekanja. Smile
Kupuje se makina, ne znam tocno jos koja, ali su u igri dva, najvise tri modela.
I u pravu ste kad mi ne vjerujete u smislu tko bi s tobom nepoznatim drzao motor u garazi... Misli Potpuno se sa tim slazem,a i sam sam na kozi osjetio sto znaci kada vam ukradu auto..Nesto prestrasno...I ne pada mi napamet sa bilo kim uletit u najam garaze. Prvo cuga da se mi lijepo upoznamo i vidimo, pa onda neki podaci (osobna itd itd). Bilo bi idealno da je netko iz kvarta,mada ni to ne garantira nista. Sto se tice motosusreta, imam doborg frenda koji ide redovno na njih sa motorom(mislim da mu je nick na ovom forumu Izi ili Izy),a ja klipsem za njim u sluzbenom autu. Mad Jes da me malo cudno gleda njegova ekipa iz kluba, ali nije mi bed potegnut gdje kog treba sa autom....Samo da sam ja tamo i da se motam oko masina. thumb_up
Eto toliko za "drugi" put, a ako jos nekoga nesto zanima slobodno neka pita.


Evo, malo sam dopunio, da ostane... (Rivi)
 
Chop said:
Nick: Chop
Ime: Vedran
Godine: 32
Upravo sam u fazi kupnje novoga motora, inace stari bajker u dusi.  :D
Vozio sam sve i svasta,a sad je konacno vrijeme za vlastiti motor...
Pozdrav
bilo j ei vrijeme sa obzirom na godine se i skrasiti... :LOL:

e,da dobrodosao  :mrgreen:
 
DOBRODOŠAO (y)
 
dobro dosao
 
Status
Not open for further replies.