kredit za motor...

Tha Waynder

Active member
pošto je sada plaća stalna....psoso siguran manje više :mrgreen: fino da se pikne kredit i miletan napokon 111% od moje love...


e sada.... kak to ide....
 
Znas koji su najtrazeniji ljudi na balkanu? ZIRANTI za kredit :mrgreen:
 
di ti zivis covjece....zivimo u doba kredita brez jamaca....udri milojko :D
 
pa najbolje je da si uzmes jedan dan i da obiđeš malo po bankama i raspitaš se...to ti je najbolje, pa ih odma pitaš sve kaj te zanima i ko nudi najbolji kredit i sve to...

ja, osobno, volila bih da nemam nikad posla s tim :roll:
 
uostalom.... dosadilo mi vrapče drmat zvukom sa skutera..... to je vrištaljka.... sada treba zmajevo srce v60 =)))
 
Fino odes u aprilijin prodajni centar oni ti kazu banke, uvijete s kojima imaju ugovore ti odlucis doneses prosjek placi zadnja tri mjeseca i onu potvrdu da li si kome jamac.. i oni ti vise manje dalje sve srede i pocnu izbijati pare iz djepa!
 
Ajde se javi Čmelaru u Moto Market Servis u Požegi. On prodaje Aprilije i ima kontakte s bankama za kredite bez jamaca. Sve će ti objasnit.
 
mate said:
Ajde se javi Čmelaru u Moto Market Servis u Požegi. On prodaje Aprilije i ima kontakte s bankama za kredite bez jamaca. Sve će ti objasnit.


Požega:
MOTO MARKET-SERVIS d.o.o.
V. Raduša 25
34 000 POžega
tel.: 034/292-913
fax.: 034/292-913


na te brojeve , jel? il ima neki drugi... mob il nešto...
 
a gle,imas jos jednu varijantu....sada ne znam di radis ali recimo kao jedna od varijanti ti moze biti da malo porazgovaras sa sefom i predlozis mu jednu ideju;

motor on uzme na leasing i tebi ratu (bez pdva) odbije od plaće!!!

njemu bi cijeli iznos kao i benga i servis isli u trosak a tebi je svaki trosak bez PDVa!!! nakon 3 godine ili 4 sa zadnjom ratom ti platis PDV na jamcevinu (cca par stotina eura) i motor prebacis na svoje ime!!(prednost:radit ces u toj firmi 3,4g a ako odlucis prije izaci onda jednostavno preuzmes leasing na svoje ime je da skuplje izadje ali isti deal napravis i s buducim poslodavcem...eto,malo je komplicirano ali ako se dobro poslozi mozes fino ustedjeti!!!)

da ne duljim bezveze.....prije bi ti posavjetovao da obavis razgovor sa knjigovotkinjom i neka ti ona objasni kakva je trenutna situaciju u firmi da li im trosak odgovara ili ne! ili ako je knjigovotkinja pain in the ass onda ti preostaje SEF!

a s druge strane,valjda tu netko ima kakvu zhnjoru po bankama pa neka ti pomogne!!! ja znam i mogu ti pomoci kod leasinga ali za kredit :cry: !

eto....cevape i colu molim!
 
Tha Waynder said:
Zrile said:
ja, osobno, volila bih da nemam nikad posla s tim :roll:

neg kak da onda mille dođe?


da 7 godina stavljam lovu sa strane i čekam da sakupim pa mogu uzet?

ne znam nikog ko je tako uspio ne potrošit lovu i kupit motor. odvajaj 250 Eura mjesečno i eto ti je za 4 g, ovako ćeš 7 godina vraćat kredit od istih 250 eura
 
Nike said:
Tha Waynder said:
Zrile said:
ja, osobno, volila bih da nemam nikad posla s tim :roll:

neg kak da onda mille dođe?


da 7 godina stavljam lovu sa strane i čekam da sakupim pa mogu uzet?

ne znam nikog ko je tako uspio ne potrošit lovu i kupit motor. odvajaj 250 Eura mjesečno i eto ti je za 4 g, ovako ćeš 7 godina vraćat kredit od istih 250 eura


naš ti kolko je 4 godine e?

i kaj da vozim do tada? rs 250? i molim boga da će mi izdržat do splita da te mogu vidit =)
 
Tha Waynder said:
Nike said:
Tha Waynder said:
Zrile said:
ja, osobno, volila bih da nemam nikad posla s tim :roll:

neg kak da onda mille dođe?


da 7 godina stavljam lovu sa strane i čekam da sakupim pa mogu uzet?

ne znam nikog ko je tako uspio ne potrošit lovu i kupit motor. odvajaj 250 Eura mjesečno i eto ti je za 4 g, ovako ćeš 7 godina vraćat kredit od istih 250 eura



naš ti kolko je 4 godine e?

i kaj da vozim do tada? rs 250? i molim boga da će mi izdržat do splita da te mogu vidit =)

2t rulez
 
Uvjek ti ostaje ona opcija koju sam ja proveo..
Odi u ameriku i radi dvokratno 6mj, vrati se doma kupi motor i miran si.. nema kredita, nema odbijanja od place i inih zajebancija :mrgreen:
 
Andreas said:
Uvjek ti ostaje ona opcija koju sam ja proveo..
Odi u ameriku i radi dvokratno 6mj, vrati se doma kupi motor i miran si.. nema kredita, nema odbijanja od place i inih zajebancija :mrgreen:

E da je to bar tako jednostavno, ja bih otišao.
Si zbilja bio, na koju foru???