Kreidler FLORETT-kolko vrijedi?

rhythm

New member
Ajmo starcoljupci, Kakvu ovo ima vrijednost?
Jel se zna šta o ovom prometalu?
Kreidler FLORETT, 50 ccm, godina 1970
Navodno je u dobrom stanju.
se može dobiiti kaj za to?
 
Navodno je sjedi-vozi.
ne znam za djelove...  :misli:
ali me zanima kolko bi to vrijedilo na nekakvom tržištu.
ako ono uopće postoji  :D
 
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=128075656&pageNumber=1&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=13650&makeModelVariant1.modelDescription=florett&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1

to,to?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=129028687&__lp=2&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=13650&makeModelVariant1.modelDescription=florett&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=2
 
to je to, samo kaj ovaj ima torbe  :mrgreen:
znači oko 1000 Eur, ili je to optimizam??
 
rhythm said:
to je to, samo kaj ovaj ima torbe   :mrgreen:
znači oko 1000 Eur, ili je to optimizam??


ti to mene pitaš :misli:

ti si hebeni luđak :mrgreen:

ma neman ti ja pojma :LOL:


je,oko keke ojrića....al mogu provjeriti kod mog mehaničara :wink: lik je fanatik za old timere :wink:
a do sutra ti ionako ni hića 8)
 
Ako će bit neke pristušpačne cijene javi se.

1000 eur mi je malo previše za igračku :)
 
a pitam...
znam da se prodaje, ali ne i po kojoj cijeni.
uglavnom, njega ne bu kupil netko tko bi htio tomosa, jel  :mrgreen: