Križevci 2004

romel

Member
:D Usprkos lošem vremenu odvožena je još jedna utrka u Križevcima.Odlična organizacija, mnoštvo publike su razlog da se ova staza posjet i dogodine. Nažalost :| brojni padovi su malo pokvarili raspoloženje u timovima ali što je tu je. Padali su i favoriti i početnici, pravila nije bilo, staza je skliska i po suhom vremenu a kamoli po kiši.
U kategoriji oldtimera se moram opet pohvaliti :D naše vozače koji su polupali tri motora ali su osvojili prva mjesta u klasama: 1,4,5,6 i jedno treće mjesto u klasi 1. I po 4. puta na 1. mjestu MCK NOVA RAČA. :chainsaw: :banana:
Pozdrav svima, želje za oporavak i brzo slaganje motora i nadam se da se drugi put vidimo po suhom vremenu. :cice:
 
E pa zato je mene i mog sina kiša prala od Križevaca do Bjelovara ali nije bitno, bitni su gušti :!: :!: :!: :mrgreen: :D :D
 
Ehm, da podijelim sa vama ultimate expirience:
Ako zelite osjecaj voznje motocikla po ledu, vozite se po kisi, sa Michelin Pilot Race2 gumom. :yikes:
Posebno je dobar osjecaj na stazi u Krizevcima :?

Pa to uopce ne drzi.... :palacdolje: :shakefist:
 
romel said:
:D Usprkos lošem vremenu odvožena je još jedna utrka u Križevcima

Koliko si ti vidio kroz svoj tamni vizir kad je padala kiša?

Što se padanja tiče, učinilo mi se da je 69 ostao bez vjetrobrana, a onaj (eh, tko bi se sjetio da li je Gajić, Kajić ili kako već ...) sa čizmama za moto-cross se vozio sa slomljenom polugom mjenjača ...

t.
 
Što se padanja tiče, učinilo mi se da je 69 ostao bez vjetrobrana, ...

Jesam, jesam. Bez vjetrobrana i bez dva cilindra (desni dekl slomljen i oštećeno paljenje za dva cilindra). Još nije popravljeno, ali se nadam da će Taubi stići do vikenda riješiti sve probleme.
 
69 said:
ali se nadam da će Taubi stići do vikenda riješiti sve probleme.


...ali ak ne rijesi onda idete s nama na Pag na Izbor za Miss :peace: :banana: :banana:

:paper:
 
Ljudi ipak mislim da je najjači pad imao Nino Manjkas. Neznam da li ste primjetili da mu je motor lupio pod žlijeb kuće na 2 m visine, a onda u bankinu!

Veliki pozdrav kumu i da što prije složi motor!