Kritika na MOTO PULS

Magnarider

New member
U skoro svakom moto pulsu ima:zujalica,skutera,endura,crossera,streetfightera,qvada.Sve osim customa.choppera-a.Pa mislim da smo malo zapostavljeni!!! :( :( :(
 
Zar je izasa novi broj, koliko oglasa ima ovi put :?:
 
foggy said:
izbace skutere i eto prostora za sve :D
potpis...treba maknuti skutere iz scene pa da se poklope s onim šta se radilo na tomosakijima...mali miljon vlasnika prije tebe ali bi ga dobio za 400 maraka...a ne sad da traže 1000 eura za polovni...pa za te pare uzmeš pun rac bolji motor...ili recimo 6-7 fićeka :mrgreen:
 
Svaka im dala, znaju dečki kaj treba ići na poster, živio Fireblade i svi koji ga voze :peace:
 
Napravit cu anketu sa pitanjem, jeli vam se Honda--biker popeo na glavu sa Hondom i time stvorio averziju prema Hondi :evil:
 
No pravi se sad javio, ti koji buš dogodine kupio HONDU, nećeš priznat, ali vozit ćeš ti HONDU kad tad opet.
Kaj buš delal anketu, pa to je tak jasno da me već ljudi nemreju smislit
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Samo naprid HONDA-bikeru, nemogu se oni pomirit s tim kakve kante voze pa im je honda trn u oku. :mrgreen: Samo da su malo pametniji uvoznici za hondu prodali bi motore svima koji kupuju naj modele tamo neke aprilije, kawe, suze... :mortal:
 
HONDA-biker said:
Svaka im dala, znaju dečki kaj treba ići na poster, živio Fireblade i svi koji ga voze :peace:

A ja poster dal ženskoj :cry: :roll: :twisted:
 
Magnarider, ovako napamet, bez gledanja, MotoPuls je testirao i opisivao DragStara 650 i 1100, VN 800 Driftera i Classica, Sportstera, Dyna, VRoda, od malih 125ica Zinga, Shadowa, Daelim Daystara, Gilera Coguara, Venoxa 250...znaci, customi nisu bas toliko zapostavljeni.
Mislim da je stvar u tome da su customi svevremenski, da se ne mjenjaju godinama osim kakvog uglavnom estetskog detalja pa i testovi nisu potrebni svake godine kao kod RR masina gdje je tempo izlazenja novih modela spao gotovo na svaku godinu.
Sto se skutera tice, kao omrazene kategorije medju motoristima na ovom forumu, dobar dio wannabe bikera su klinci koji prve korake danas ne rade na Tomosima vec na skuterima, pa su clanci u MotoPulsu njima potrebni jer dobar dio poblike casopisa cine skuterasi.
Meni osobno je test Honde Dylan 150 iz pera Borisa Metikosa bio presudan za odabir motora koji vozim, uz dodatne relevantne informacije koje sam dobio na ovom forumu od Mey, Ante i Pere.
Skuterasi u Hrvatskoj nemaju svoj posebni list i nemojte im otimati jedini posteni izvor informacija koji imaju.
 
Dylan said:
Magnarider, ovako napamet, bez gledanja, MotoPuls je testirao i opisivao DragStara 650 i 1100, VN 800 Driftera i Classica, Sportstera, Dyna, VRoda, od malih 125ica Zinga, Shadowa, Daelim Daystara, Gilera Coguara, Venoxa 250...znaci, customi nisu bas toliko zapostavljeni.
Mislim da je stvar u tome da su customi svevremenski, da se ne mjenjaju godinama osim kakvog uglavnom estetskog detalja pa i testovi nisu potrebni svake godine kao kod RR masina gdje je tempo izlazenja novih modela spao gotovo na svaku godinu.
Sto se skutera tice, kao omrazene kategorije medju motoristima na ovom forumu, dobar dio wannabe bikera su klinci koji prve korake danas ne rade na Tomosima vec na skuterima, pa su clanci u MotoPulsu njima potrebni jer dobar dio poblike casopisa cine skuterasi.
Meni osobno je test Honde Dylan 150 iz pera Borisa Metikosa bio presudan za odabir motora koji vozim, uz dodatne relevantne informacije koje sam dobio na ovom forumu od Mey, Ante i Pere.
Skuterasi u Hrvatskoj nemaju svoj posebni list i nemojte im otimati jedini posteni izvor informacija koji imaju.
MA ok neka bude skutera jer im j trziste najvece u hrvatskoj , ali custom motori su totalno zapostavljeni .Ili se to meni barem cini ???
 
Treba im javit da prvenstveno povecaju broj stranica s obzirom koliko imaju markentiskih oglasa(ja ih brojio 48 :shock: ) ma sta to kupujemo. Slicni oglasnici se djele po postanskim sanducima, onako samo za reklamu i to besplatno. U ovom broju nisam imao skoro sta procitat izgleda da su ovaj broj izbacili samo radi reda. Da se bar oglasi mjenjaju nego su uvik isti. Najdraze mi je kad kazu da ce zbog nas izdavati mjesecnik, oni ga izdaju zbog konkurencije. Samo je stvar u tome da ce i na njemu zaradit, to su trebali davno prije napravit i konkurenciji nebi uopce palo na pamet pokusat konkurirat. Jedno veliko pitanje: Kako to da se promjene jave kad ih zasrbi di ih boli ne samo njih nego to je opce poznata pojava u nas. Nikako necemo napredovat bez zdrave konkurencije. Samo trziste se siri i to nemilom brzinom konkurncija je sve jaca i jaca znaci stvari polako dolaze na svoje i to me tjesi. Samo nas j.bu oni koji imaju monopol. Treba ih jednostavno ignorirat. Cist primjer vam je kawasaki spustio je cjene do nerazumnih granica tako da je ekipa jednostavno navalila na njih. Vani su cjene slicne kod svih modela nema razlike od jednih i drugih vece od 100 EUR-a.
Samo toliko od mene. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: