Kriv je ...

Paf

Well-known member
Danas idem na kavu,kad ispred mene Zenska tresne tipa na Vespi,da sam ja bio ispred,sigurno bi stao i mozda bi se covik malo naslonia na auto,al beš ga...naime...Tip je izlazia na glavnu cestu,javlja se nekom prijatelju i izlazi ne gledavši na glavnu cestu,ova bez kocenja samo tresne u njega,i prvo sto sam vidio,odletila mu je Kaciga,a onda je on pao,znaci,nije vezao Kacigu,što sam negdje i procitao ovdje,to se nije zahebavat,pao je srecom kraj-tj.iza Vespe,jer da je kojim slucajem pao ispred,jos bi se ova Tuka i na njemu zaustavila,i dobro je prosao,izgreban,ugruvan,ali OK,i more pivati...ali tia bi reci,da koliko je on god i ispada kriv...da je ova malo iskusnija,sigurno nebi nista bilo... :unsure:
 

Attachments

  • 20201006_130213.jpg
    20201006_130213.jpg
    210.2 KB · Views: 466
  • 20201006_130233.jpg
    20201006_130233.jpg
    169.6 KB · Views: 470
Nije ovo Vespa:unsure:, znači, nije kriv.
 
Dobro aj,Skuter-Vespa... (y)
 
Zasto je zenska tuka?
Tukac je taj na tom skuteru po ovome sta si napisa.
 
Ja bi da mi tenkre izleti dodo gas i jos bi se zabio nakon njega i u jos nesto...malo mazalice i da se dobro zaradit
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Sam pao ..sam se ubio..sreca prezivio.eh kad bi svi pazili dobro bi bilo..ja uvijek kazem nesreca se desi kad se dvije budale sudare..da je makar jedno pametno bilo bi manje nesreca
 
  • Like
Reactions: DADO+
Zasto je zenska tuka?
Tukac je taj na tom skuteru po ovome sta si napisa.
Pa eto,mislia sam da je neko malo iskusniji bia,nebi ni doslo do udara...a i danas svak vozi,pa bez obzira kriv ili ne-kriv...treba paziti... ;)
 
Pa eto,mislia sam da je neko malo iskusniji bia,nebi ni doslo do udara...a i danas svak vozi,pa bez obzira kriv ili ne-kriv...treba paziti... ;)

Svasta.
 
Pa eto,mislia sam da je neko malo iskusniji bia,nebi ni doslo do udara...a i danas svak vozi,pa bez obzira kriv ili ne-kriv...treba paziti... ;)
...a nije se tebi nikad dogodilo da na trenutak makneš pogled sa ceste :unsure:...možda je i Tuka nekuda zvrkala...dakle, nije iskustvo presudno.
 
Scenic ima prednost ovaj na skuteru izlazi van i oduzima prednost.
Ok.
Ali nitko ne komentira poziciju auta.
:unsure:
Dali je možda skretala???
Kako to kako to nije mi jasno kako to?????
 
Ne,Brajo,ona je pokusala il vec sta Livo se dala da ga izbjegne,pa odjednom malo desno i Duuum,isla je ravno,ma samo da je zakocila i isla normalno,nebi ga ni takla...ipak mislim da je prevladalo neiskustvo,oli iznenadna panika... :cool:
 
ima ona i zadnja desna vrata udubljena :unsure:
nadam se ne od istog sudara, kako bi to objasnit?
 
Scenic ima prednost ovaj na skuteru izlazi van i oduzima prednost.
Ok.
Ali nitko ne komentira poziciju auta.
:unsure:
Dali je možda skretala???
Kako to kako to nije mi jasno kako to?????
Pokušala ga je izbjeć?
 
  • Haha
Reactions: Spori
Scenic uvijek ima prednost

Ko vozi Scenic prvi u redu u dućanu, prvi u banci, prvi na psihijatriju, prvi svugdje jer hedikepirani trebaju imat prednost

Samo taki kupuju Scenic



Srki
 
Scenic uvijek ima prednost

Ko vozi Scenic prvi u redu u dućanu, prvi u banci, prvi na psihijatriju, prvi svugdje jer hedikepirani trebaju imat prednost

Samo taki kupuju Scenic



Srki

Sta ti je iskustvo. Sad si se otkrija da si skvorcani :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Paaa cujes,Branko-ST...postavi se na misto tog Tipa na skuteru...bili volia da e isto ta zenska/tuka/,bila ispred mene,oli mene ispred nje...e...to ti e iskustvo ako te neko pita... ;)