Kriv je ...

Paaa cujes,Branko-ST...postavi se na misto tog Tipa na skuteru...bili volia da e isto ta zenska/tuka/,bila ispred mene,oli mene ispred nje...e...to ti e iskustvo ako te neko pita... ;)

svakome se moze dogodit, covik je izletija nije gleda I nakraju dobro prosa al glavno da je zanska "tuka" kriva jer joj je tukac na skuteru izletija :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Shepa
aa,dobro... ,neego,sutra cu Djitu do Splita,pa navrati u Rock and road da raspravimo temu,a ja castim,sta si se pripa... ;)
 
aa,dobro... ,neego,sutra cu Djitu do Splita,pa navrati u Rock and road da raspravimo temu,a ja castim,sta si se pripa... ;)

Nevidim potrebu za raspravljati o temi, zene postujem i volim i glupo mi je kad se nazivaju tukama a nisu krive kao ni ova iz ovog slucaja. Pice popit uvik mozemo al uz normalne teme. Pripast sam se? Posaljem ti svog sina on je taman u pubertetu pa se sa njim kaci ko je jaci . 🤣👍
 
  • Like
Reactions: sanchez
E,Prika,ti si cudo,ti bi raspravlja,zaebfrkava,komentira,a ne volis zaebfrkanciu...a i odgovaras,a ne procitas dobro...ma OK.,pozd. (y)
 
E,Prika,ti si cudo,ti bi raspravlja,zaebfrkava,komentira,a ne volis zaebfrkanciu...a i odgovaras,a ne procitas dobro...ma OK.,pozd. (y)
Bolje u Zadru plati di kavu .ovamo se ne bojimo i ne šaljemo nikog na džabe cugu 😜
 
Bolje u Zadru plati di kavu .ovamo se ne bojimo i ne šaljemo nikog na džabe cugu 😜
Stipeeeeeeeeeeeeee...bees ga,danas sam svratia Djir do Splita u taj Rock-Road,varas se,popia sam picence,i nisu mi dali da platim...eto,lipo bas,a sto se tice zadra,samo navrati,nema problema,nema ko mene pubertetlija... ;)
 

Attachments

  • 20201009_151545.jpg
    20201009_151545.jpg
    183.1 KB · Views: 106
  • 20201009_155038.jpg
    20201009_155038.jpg
    289.4 KB · Views: 100
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Tip je izlazia na glavnu cestu,javlja se nekom prijatelju i izlazi ne gledavši na glavnu cestu,ova bez kocenja samo tresne u njega,i prvo sto sam vidio,odletila mu je Kaciga,a onda je on pao,znaci,nije vezao Kacigu,što sam negdje i procitao ovdje,to se nije zahebavat,pao je srecom kraj-tj.iza Vespe,jer da je kojim slucajem pao ispred,jos bi se ova Tuka i na njemu zaustavila,i dobro je prosao,izgreban,ugruvan,ali OK,i more pivati...ali tia bi reci,da koliko je on god i ispada kriv...da je ova malo iskusnija,sigurno nebi nista bilo...

ovo je jedna recenica
 
  • Like
Reactions: Kiki_Rotten
- s jedne strane, je
- s druge strane, ni u svakodnevnom govoru ne govorimo pravilno
- s treće strane, istina bilo bi lakše pročitat uz koju točku i razmak, a odvajanje paragrafa da ne spominjem

Jebiga :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Kiki_Rotten
ee,a sta sad,nemore svak bit ni Profa Hrvatskog...jesi razumia sta pise,e pa to e bitno,tako i sa strancima isto... ;)
 
Sta ti je iskustvo. Sad si se otkrija da si skvorcani :ROFLMAO: :ROFLMAO:

imam par podguznih muha, uvijek tu, uvijek na tragu

e ti nije već dosadno borit se za moju pažnju

idi prati nekog interesantnijeg😂



Srki
 
imam par podguznih muha, uvijek tu, uvijek na tragu

e ti nije već dosadno borit se za moju pažnju

idi prati nekog interesantnijeg😂



Srki

Koji si ti? :ROFLMAO: