Križevci 2014

Mogli bi otvoriti i forumsku kladaru 50 50 očel li Horvat ili Gajs uzet u iljadu... očel Gajs naći nekog jelena lopatara da renta 600 pa pobjedi, a ove manje klase tak i tak su već medalje rezervirane, samo je pitanje tko nebue pljosnui i kome se motor nebude raspao.... 125 Ronč, u Mz-u mu budu puhali za vrat, tomosakiji netko od pomladka iz Kž... jedino nam ostaje vidjeti tko je kaj u klasiku sklepal  :mrgreen:
 
Zaboravio si moguče iznenađenje, TiboRRa.  :afro:
 
Svaka cast Horvatu ali ako ce Gajs nastupiti, pobjeda je njegova  (y)
 
koss said:
Zaboravio si moguče iznenađenje, TiboRRa.  :afro:

ništa od mene :(

preko jednog izuzetnog Vinkovčanina sam imao osiguranu licencu, a bome i tim za koji bi nastupio :mrgreen:

no da nebi sve bilo tako idealno, tip od kojeg sam uzeo dio koji mi je trebao da skompletiram motor je paket poslao na krivu adresu ... zadnji dan prijave je bio u ponedjeljak
 
tibor_zg said:
ništa od mene :(

preko jednog izuzetnog Vinkovčanina sam imao osiguranu licencu, a bome i tim za koji bi nastupio :mrgreen:

no da nebi sve bilo tako idealno, tip od kojeg sam uzeo dio koji mi je trebao da skompletiram motor je paket poslao na krivu adresu ... zadnji dan prijave je bio u ponedjeljak
A ebiga. Taman sam ti htio dati jedan mi trkači savjet.  8)
 
samo reci ... nitko ne kaze da necu pokusat dogodine :mrgreen:
 
tibor_zg said:
ništa od mene :(

preko jednog izuzetnog Vinkovčanina sam imao osiguranu licencu, a bome i tim za koji bi nastupio :mrgreen:

no da nebi sve bilo tako idealno, tip od kojeg sam uzeo dio koji mi je trebao da skompletiram motor je paket poslao na krivu adresu ... zadnji dan prijave je bio u ponedjeljak

Trebaš samo volje ić ,  ako hočeš reci , sredim ti ja prijavu , nije problem  :wink:
 
stojedan said:
Trebaš samo volje ić ,  ako hočeš reci , sredim ti ja prijavu , nije problem  :wink:

oceš mu sjebat izvlakušu  :mrgreen:
 
stojedan said:
Trebaš samo volje ić ,  ako hočeš reci , sredim ti ja prijavu , nije problem  :wink:

imaš pp :wink:
 
Ninja said:
oceš mu sjebat izvlakušu  :mrgreen:

To bude natjecanje između Tibora i oldtimera tko će više ulja posijati po stazi :D
 
Čovek neka ide i juri, navijali budemo za njega ali to ne znači da ga ne smijemo zajebavati u međuvremenu  (y) :jesus:

On bi to isto tako radio i drugima  :LOL:
 
Ne poznam tog old sakera , al ako je zavredil , onda udrite po njemu ... navodno nema koša i ručke i to mu je problem .... ja od danas nemam motora , pa svejedno ne dramim  :LOL: :LOL: :LOL:  ... tek sam sad videl da piše oil saker ... al nema veze , bolje mu stoji "stari pljuger"  :jesus: :LOL: