Križevci 2014

I još malo za kraj, Ante Božić.
 
I još malo Vuheca za kraj.
To je to, nemam više volje, King me "ubio"  (y)
Ima još dosta slika, pa ako netko baš želi, pp

Mate, jesu ove zadnje malo bolje, :misli:
 
Ma sve su ti super, samo kaj onaj hondorazbijač dođe s opremom od 100tkn i onda se preserava. :mrgreen:
 
DamirK said:
Zato si i vozio dobro. Trebao si prije prestati prckati po motorima  :mrgreen:

Od dodatne opreme samo barraka naljepnica, specijalno za ovu utrku rađena, možda je i to razlog što je bio dobar  :mrgreen:
Vozio je dvije utrke i to jednu za drugom, i onda je u "boksu" kao Marquez skako s motora na motor  (y).
 
Ha, pa osvoji je kantu, pa je zaslužio  :mrgreen:
 
maivic said:
Od dodatne opreme samo barraka naljepnica, specijalno za ovu utrku rađena, možda je i to razlog što je bio dobar  :mrgreen:
Vozio je dvije utrke i to jednu za drugom, i onda je u "boksu" kao Marquez skako s motora na motor  (y).
Kad me tolko hvališ , pad na treningu nisi smio zaboravit .... ima Gajsov frend Cici ili tak nekaj  snimku pada  , pa ako tko može dotičnog zamolit da pukne istu na jubito ...
 
Pa što nisi bio kao Ante,lijepo dođe do mene , totalno uspori i onda legne :mrgreen:, a ne da moram trčati po stazi i tebe loviti.
 
mate said:
Ma sve su ti super, samo kaj onaj hondorazbijač dođe s opremom od 100tkn i onda se preserava. :mrgreen:

pa mi mali moramo doc sa necim velikim da budemo uocljivi :mrgreen:

 
stojedan said:
King opče ne trči , samo malo zavrti rukicama ...  :mrgreen:

kaj si se zdebljal, pa ide jedva na zadnji :mrgreen:
 
A gdi su slike od Spliće ?? Trebaju mi za kolekciju" prerada".
 
maivic i King  (y) (y) (y) za slike ....  :wink:
 
Gledam vremena....hmmmm  :misli: :misli:.. skuter brži od svih OT ...  :wink: ... dečku svaka čast al na šta ide to čudo od bojlera  :LOL: :LOL:
 
baxy said:
Gledam vremena....hmmmm  :misli: :misli:.. skuter brži od svih OT ...  :wink: ... dečku svaka čast al na šta ide to čudo od bojlera  :LOL: :LOL:

Nemoj tako , Krznarić je brži , ali somovi ... http://grabarsport.hr//rezultati/moto/Nagrada%20Krizevaca/2014/cmu/1000%20-%201%20Trening.pdf