kroz M A Đ A R S K U

Dobra mi je Mađarska,ali samo usred ljeta. Nekako je siva u drugo doba. Takva priroda i klima. Ali kod njih se vidi napredak iz godine u godinu. Tamo sam bio s kamionom,ali je u planu za jednom: Beč-Linz-uz granicu i uz Dunav pa po sjeveru Mađarske-Balaton (kamping par dana) -doma
 
Bok. Baš i nemam, pošto je blizu mog doma vožnja je jednodnevna. Skokni do Budimpešte gdje su noćenja sa doručkom od 18 € na dalje, a imaš i kaj vidjeti . . .
 
U Mađarskoj stvarno nije problem naći kamp, pogotovu u turističkim regijama kao Balaton ili Neusiedler See. Ali i inače ima i ih skoro na svakom uglu. Samo je pitanje zašto ići u kamp jer je i noćenje u privatnim kuća prilićno jeftino.
 
IgorS said:
U Mađarskoj stvarno nije problem naći kamp, pogotovu u turističkim regijama kao Balaton ili Neusiedler See. Ali i inače ima i ih skoro na svakom uglu. Samo je pitanje zašto ići u kamp jer je i noćenje u privatnim kuća prilićno jeftino.

također je i noćenje u ugodnom društvu cijenom vrlo prihvatljivo :mrgreen:
 
Silvio said:
IgorS said:
U Mađarskoj stvarno nije problem naći kamp, pogotovu u turističkim regijama kao Balaton ili Neusiedler See. Ali i inače ima i ih skoro na svakom uglu. Samo je pitanje zašto ići u kamp jer je i noćenje u privatnim kuća prilićno jeftino.

također je i noćenje u ugodnom društvu cijenom vrlo prihvatljivo :mrgreen:
Ti to iz iskustva :?:
 
PRObike Bojan said:
Silvio said:
IgorS said:
U Mađarskoj stvarno nije problem naći kamp, pogotovu u turističkim regijama kao Balaton ili Neusiedler See. Ali i inače ima i ih skoro na svakom uglu. Samo je pitanje zašto ići u kamp jer je i noćenje u privatnim kuća prilićno jeftino.

također je i noćenje u ugodnom društvu cijenom vrlo prihvatljivo :mrgreen:
Ti to iz iskustva :?:

:D ma neee!

:banana:
 
Silvio said:
PRObike Bojan said:
Silvio said:
IgorS said:
U Mađarskoj stvarno nije problem naći kamp, pogotovu u turističkim regijama kao Balaton ili Neusiedler See. Ali i inače ima i ih skoro na svakom uglu. Samo je pitanje zašto ići u kamp jer je i noćenje u privatnim kuća prilićno jeftino.

također je i noćenje u ugodnom društvu cijenom vrlo prihvatljivo :mrgreen:
Ti to iz iskustva :?:

:D ma neee!

:banana:
:peace: i ja isto :tetter:
 
Ja i supruga svakog 1. maja idemo u Kunmadaras na trke ubrzanja i street-fighter show.Ove godine je bilo preko 6000 motora i oko 20000 posetitelja.Mislim da je to najvece okupljanje motorista u Madjarskoj.
Slika sa parkinga:

Deo programa:


Smestili smo se u nekom banjskom lecilistu koje je samo par kilometara od mesta odrzavanja trka.Banja ima oko osam bazena sa toplom vodom i ostalim pratecim objektima.Idealno mesto za mini odmor.Mislim da smo za nocenje sa doruckom platili oko 12 eura.

Obisli smo neke od( mnogobrojnih) Madjarskih zamkova:

Provozali se kroz nacionalni park "Bukk":


Na povratku kuci pojeli riblji paprikas u odlicnoj atmosveri:

Ukupno 400 km kroz Madjarsku.Odlicna vikend tura.
 
Bok. I mene zanima isto gdje bi to bilo ? Ja sam znao ići sa ekipom u Kaposhwar ( 120 km SZ od Čakovca ) gdje je bilo sličnih stvari ali u znatno manjem broju.
 
Kunmadaras se nalazi 159 km istocno od Budimpeste, ili 167 km severoistocno od Segedina.Blizi veci grad je Karcag.Pista na kojoj se odrzavaju trke ubrzanja i ostalo je par kilometara udaljena od sela, to je u stvari napusteni vojni aerodrom koga su jos rusi naravili kao vojnu bazu.Kvalitet asvalta ( betona) je odlican tako da se postizu odlicni rezultati na takmicenjima.Evo jos koja slika:



 
Bio sam desetak puta u Osjeku ovoga leta, i jeo sam na par mesta (ne znam kako se zovu lokali) mislim da je jedan bas pored pijace.Uglavnom sam bio sa prijateljima iz Osjeka: Brando (ZZR 1200), Neno (Varadero) , Doktor (CBR 1000) i Ivan (GSXR 1000 K5).Da li smo se sreli??? :shock:
 
motofan-yu said:
Bio sam desetak puta u Osjeku ovoga leta, i jeo sam na par mesta (ne znam kako se zovu lokali) mislim da je jedan bas pored pijace.Uglavnom sam bio sa prijateljima iz Osjeka: Brando (ZZR 1200), Neno (Varadero) , Doktor (CBR 1000) i Ivan (GSXR 1000 K5).Da li smo se sreli??? :shock:

Da, sreli smo se. :mrgreen: Btw, ta OS ekipa i ja smo se sreli takodjer u Novom Sadu u kolovozu/rujnu, ne sjećam se da li si ti bio s njima, netko iz Kule jest! Uglavnom, ja sa bio onaj na XTZ 660, a sa mnom je bio friend iz Beograda na Africi Twin. Bio je Neno, Ivan i , mislim, onaj na ZZRu. Idući put te ustavim na cesti :mrgreen: :mrgreen: Inače, ima nekoliko nas koji često idemo u Sombor u čevabdžinicu Slon, pa se provozamo do Subotice, Kule, N.sada....... :D
 
Mozda se i vidimo ovih dana jer idem za Osjek da kupim Terezin CD.Reklamiraju ga na TV-u. :headfones:
PS. U "Slonu" je hrana uvek odlicna (za razliku od ambijenta)