KTM 1190 Adventure dolazi u HR

portal

New member
Prvi primjerci modela KTM 1190 Adventure dolaze u Hrvatsku ovaj tjedan te pozivamo sve zainteresirane da dodju i upoznaju se s novim modelom u salonu Moto Spica u Varazdinu, u cetvrtak 21.03.2013 od 16 do 19 sati. Biti ce izlozena sva tri modela...
Link na originalni tekst
 
Danas sam probao ovo cudo.

Slicno ali i bitno drugacije u odnosu na KLV, recimo...  :mrgreen:

Drugacije pada u zavoj, ali je istodobno veci osjecaj da je bicikl. Vozniji je, samo drugacije pada u zavoj.

U plus ide startni moment i agilnost masine - cupa u normal modu (sport mode nisam ni probao, nije bilo potrebe) i to sve iz iste brzine, zastita od vjetra na najdonjem stupnju sajbe fenomenalna i na 180 km/h. Dosta opreme koja je nekad spadala u dodatnu je vec ukljuceno u cijenu.

U minus ide jedna bitna i jedna krajnje nebitna stvar. Nebitna je da je mjenjac dosta udaljen od fuzica pa je meni koji imam broj cipele 44 sam vrh prsta potreban za saltanje. Cudnovato, ali je tako. Isto tako, covjek se navikne vec nakon 5-6 saltanja. U ozbiljniji minus ide vrucina od masine koja gadno przi noge. U voznji se to moze rijesiti sirenjem nogu, ali u stajanju na semaforu gdje jednu nogu moras drzati na podu - nije lako.

Koliko sam pokopcao, cijena je pristojna. Mogucnosti dogovora oko opreme fleksibilni.

I tak...

Htio sam samo napisati par rijeci ako neko razmislja o kupnji pa da imam barem nekakav input. I to od lika koji vozi recimo slican motor.
 
glede tog isijavanja na noge ... u kakvoj opremi si bio ?
 
markookram said:
glede tog isijavanja na noge ... u kakvoj opremi si bio ?

:lolcry:

U odijelu s kravatom. Dakle, da odgovorim na pitanje - bio sam u hlacama od odijela.

:mrgreen:
 
vlucic said:
:lolcry:

U odijelu s kravatom. Dakle, da odgovorim na pitanje - bio sam u hlacama od odijela.

:mrgreen:
a kaj je tu smiješno ?
 
Polugica šaltunga je daleko jer su je projektirali za čizme, a ne za krokse i tenisice.


©
 
jel curi ulje?

ili tek nakon prvih 500 km?


Srki
 
Do tisuću... Evo čitam da kasnu na AUS i još neka tržišta zbog problema sa pregrijavanjem. :misli:


©
 
Meni je jako lijep, a inače mislim da prve serije treba izbjegavati kod svih proizvođača.
 
Ja sam dnas trazio po netu dali negdje pise o tim problemima sa pregrijavanjem ali nisam nista pronasao,pa ako moze neki link ili nekaj da se to vidi jer ja sam ozbiljno zainteresiran za kupnju tog motora pa me to zanima,hvala Dudo
 
Sto mu gromova... od pustih motora na tržištu ja uvik na naj dosadniji nabasan. :mrgreen:


©
 
Danas sam ga konačno provozao malo, motor je apsolutna bomba, ne može se riječima opisati kako to ide, a može i jače... :mrgreen: bicikl sa 150 ks  :0648: Kupio bih ga prije nego BMW a.....
U comfort modu izuzetno mekan, stvarno nema što se ne da podesiti, kuplung mekan ko pero, nema mi spavanja večeras....