KTM 1190 RC8 Superbike

prekrasno :shock:

sviđa mi se svaki detalj, pogotovo ove oštre linije
 
Iz profila mi je prejak! Iz naprijed mi ne pašu ova Suzuki svijetla.

-----------------------------------
.....Power claims for the new V-Twin are 155 horsepower and 88.5 lb-ft torque.....

Na papiru nije impresivno, zanima me kako će se ponašati na cesti.
 
Auuuuuuuuuuu :eek:hne:
Divota prašine, jedino što mogu reći!
:slinavac:
 
Još malo pa če rep motora bit na 2 metra visine. Penjat če se cure sa zidića na motor.Znam da mu nije prvenstvena namjena turistička vožnja ,ali ipak.
 
Bob Rock said:
Još malo pa če rep motora bit na 2 metra visine. Penjat če se cure sa zidića na motor.Znam da mu nije prvenstvena namjena turistička vožnja ,ali ipak.

a gle..  to vozaš er 6...

tak da nemamo isti pogled na tu vrstu motora i dizajne... to je nekaj kaj jednostavno moraš biti da bi kuzio
 
Ma ne volim kad je sve podređeno dizajnu.Evo i novi z 750 ima previsok rep.Šta se tiče dizajna čista petica ,ali na tome se triba i vozit.Ne uzimaju svi motore za glumu ili trke.
 
Bob Rock said:
Ma ne volim kad je sve podređeno dizajnu.Evo i novi z 750 ima previsok rep.Šta se tiče dizajna čista petica ,ali na tome se triba i vozit.Ne uzimaju svi motore za glumu ili trke.

ap to ti velim... takvi ljudi ce kupiti fazera....
 
Bob Rock said:
Još malo pa če rep motora bit na 2 metra visine. Penjat če se cure sa zidića na motor.Znam da mu nije prvenstvena namjena turistička vožnja ,ali ipak.

Čuj ja mislim da na tom motoru nema mjesta za suvozačicu  :misli: :misli: isto ko i na SD R-u ima mjesta samo za vozača  (y)

Sviđaju mi se oštre linije i orginalnost  (y)
 
Goran zzz said:
Čuj ja mislim da na tom motoru nema mjesta za suvozačicu  :misli: :misli: isto ko i na SD R-u ima mjesta samo za vozača  (y)

Sviđaju mi se oštre linije i orginalnost  (y)

nek se kuja goni!
 
Dizajn :povraca:



Vidim mema ni ohlins ni WP sta ce reci da KTM postaje konfekcija. :mrgreen:
 
ko je za javni linc?  :mrgreen:  8)

ps. ima adjustable tail 8)  rjesena suvozacica
btw. kak nema wp?
 
Frane said:
Dizajn :povraca:



Vidim mema ni ohlins ni WP sta ce reci da KTM postaje konfekcija. :mrgreen:

Ko reko da nema WP vidi drugu sliku i amort volana WP  (y) a vjerujem da je naprijed i iza isto WP  (y)