ktm 450xc-f ili 450sx-f???

rknezic3 said:
zanima me kakva je razlika i koji je bolje kupiti??? :misli:
Pa kod spice pise da xc-f, za razliku od sx-f, ima zadnji kotac 18" i bocnu nogaru, ali mi se cini da je razlika malo vise:
http://www.ktmusa.com/Model-Comparison.96.20.html
 
xc ti se vise bazira na izdrzljivosti,  mislim da ima 5 brzina i servisi su svakih 15h dok sx ima bolje performanse, 4 brzine i servisi svakih 10h

vise detalja ce sa nama podjeliti gosp. mms 
 
rknezic3 said:
to sam vidio ali me zanima u čemu je još razlika
About the Bike
KTM XCs start out with SX specifications, but the factory adds a semi-close ratio transmission and suspension settings developed for a wide range of racing terrain. Next they add an 18-inch rear wheel, o-ring chain, hand guards and large capacity fuel tank. It even has lighting capabilities, so you have a bike you can use to race motocross, WORCS, Gran Prix or desert, and KTM builds it for you.

The result: The ultimate do-all off-road bike.

 
xc ti je isto ko i exc samo nema svijetla... znači enduro motor

sxf ti je motocross čisti
 
.:Lovre:. said:
xc ti je isto ko i exc samo nema svijetla... znači enduro motor

isto kao exc, samo nema svjetla i ostale điđe miđe = nema homologaciju = ne može se registrirati, pa ako je to nekome bitno neka ima na umu...
 
.:Lovre:. said:
xc ti je isto ko i exc samo nema svijetla... znači enduro motor
sxf ti je motocross čisti

lb said:
isto kao exc, samo nema svjetla i ostale điđe miđe = nema homologaciju = ne može se registrirati, pa ako je to nekome bitno neka ima na umu...

xc-f=sx-f
xc-w=exc
:misli: :mrgreen:
 
.:Lovre:. said:
xc ti je isto ko i exc samo nema svijetla... znači enduro motorsxf ti je motocross čisti

jok...
on je na pola puta između SX i EXCa
 
xc je cross country motor ,to je u sustini hibrid izmedju enduro i cross motora.Cross country su enduro natjecanja na zatvorenoj kruznoj stazi.Menjac ima kao enduro ali su svetla i i ostalo sto ima enduro odstranjeni zbog tezine.
 
xc-f 450 2009 je isti potpuno ko i sx-f 450 2010. u usporedbi ovaj kod špice , samo je razlika u zadnjem kotaču 18-19 , i ima bočnu nogaru ,dobro i dekor ali to je nebitno
 
supermotomen said:
xc-f 450 2009 je isti potpuno ko i sx-f 450 2010. u usporedbi ovaj kod špice , samo je razlika u zadnjem kotaču 18-19 , i ima bočnu nogaru ,dobro i dekor ali to je nebitno
točno tako (y)