ktm 525 smr, kaj napraviti

Lovro Vz

New member
pitanje je, koliko to vrijedi, dobivam ga pod račun za moju yamahu xt660r
od opreme ima antihoping
kit sa 525 na 570 ccm
radijalnu pumpu(kaj god to bilo)
cross i supermoto kotače
2003.g.
mašina na novo složena, račun je novog datuma, malo preko 6000kn koštal servis i poravak
vjerojatno je motor već par puta bio slagan (2003 godište) a ja si ne mogu priuštiti tak nešto od cifre 6000kn da dam u servisu
Mislim da budem odustal jer je ovo ipak racing stroj, meni treba nešto tipa exc koji bude 300 radnih sati u komadu odradil
 
To je motor za utrke i definitivno nije za tebe :jesus: I KTM se više velikim slovima (naslov) 8)
 
ma krasno...a kolko konja ima ovak preradjen?
koliko on vrijedi uopće...?
 
to je tvoj domaći motor, pravi, Istarski :mrgreen:
 
Lovro Vz said:
pitanje je, koliko to vrijedi, dobivam ga pod račun za moju yamahu xt660r

Čim ga daje za xtr-a sigurno nevalja.... :mrgreen:


 
Frane said:
Čim ga daje za xtr-a sigurno nevalja.... :mrgreen:

'oš ti dat svojeg pod račun :misli:?
:jesus:
 
Lovro Vz said:
iz Poreča
ja sam iz rijeke tj. okolice rijeke :wink:

ajde da ne bude offtopic,taj motor je ludilo,samo to je trkaci stroj koji zahtijeva puno brige,pa vidi dal ces se uspjeti priviknut na takav motor poslije yamahe :wink:
 
Ja to nebi, čim to nudi za XT-a nekaj ne štima, odnosno sve štima ali kako se motori teško prodaju, trkaći motori se prodaju još teže.....
Nije ništa čudno da je slagan, trkaći motori se moraju presložit povremeno......

Ali mora da ide i vjerojatno ti ne gine još jedno slaganje unutar dvije godine.....

Nije to za tebe.....
 
ak ti nije zao dati za to 3000 e onda imas motor za stazu  (y)
koji trga ruke  :chainsaw: :mrgreen:
 
markookram said:
ak ti nije zao dati za to 3000 e onda imas motor za stazu  (y)
koji trga ruke  :chainsaw: :mrgreen:

pa otprilike se o toj cifri i radi...da, zao mi je dat svoj motor za tako nesto, jest da je pila i stroj pravi ali...jbga
 
Lovro Vz said:
zao mi je dat svoj motor za tako nesto
Onda ili to nije za tebe ili nemaš pojma o supermotu. Skoro svi takvi supermoti koji se prodaju u Hr se prodaju par tisuće eura ispod cijene uključujući i ovog. 10 000e u startu dođu a di je još oprema.
 
odustal od kupovine, čekam slijedeću ponudu za svog XTR-a...a bilo je svega, i auto prikolica pod račun, tomo vinković (kaj u stvari i uopće nije bedasto al ne trebam)
al da se mogu zamisliti u Marofu na stazi...ufuf :D
hvala kaj me odgovorili argumentirano i neargumentirano (y)
 
Lovro Vz said:
odustal od kupovine, čekam slijedeću ponudu za svog XTR-a...a bilo je svega, i auto prikolica pod račun, tomo vinković (kaj u stvari i uopće nije bedasto al ne trebam)
al da se mogu zamisliti u Marofu na stazi...ufuf :D
hvala kaj me odgovorili argumentirano i neargumentirano (y)

sa tomom vinkovićem?  :mrgreen:
 
malaguti said:
jel se moze znati o kojoj tocno cijeni se radi?

možda se sazna, par ljudi me kontaktiralo za broj tog dečka kaj prodaje KTM-a pa bude zanimljivo čuti, nebi sad htel da ispadnem nepošten
sigurno se bude netko pohvalil već :wink: