KTM 640 Duke II

R_power

Member
Zanimaju me iskustva vlasnika s dotičnim motorom,  kolko troši, jesu zadovoljni s njim, jel se isplati kupovat polovnog, bio sam u salonu i trenutno imaju još jednog na lageru limitirana verzija KTM 640 Duke II Limited Edition 2006 cijena mu je nekih 60000kn do registracije pa neznam ni sam šta da uzmem novog ili polovnog  :misli: kad se cijene polovnih dosta visoko kreće a čisto sumnjam da ih ljudi štede i čuvaju , ko šta bi ga ja čuvo  :mrgreen:
 
Neznam nisam ga vozil al sam ga čuo kak grmi sa full akrapom  (y) nešto prestrašno  (y)
Ja bi uzel novog  (y) al SuperDuke  8) 8) naravno da sam na tvom mjestu, da sam na svom uzel bi Tuona  8) opet
 
Moj stari ima taj motor,Duke II,20005 godina...to je jebeni gušt vozit  :D...Dosta vibrira naravno,al kako to cupa stari moj..  (y)
Krajnja mu je nesto preko 175 al je uzas tolko vozit radi vjetra..U svakoj brzini jako dobro vuce,ima momenta...
(y)
A kako tek grmi sa Wingsima ili Akrapovicima..Prestrasno...  (y) (y)
 
Alen_22 said:
Moj stari ima taj motor,Duke II,20005 godina...to je jebeni gušt vozit  :D...Dosta vibrira naravno,al kako to cupa stari moj..  (y)
Krajnja mu je nesto preko 175 al je uzas tolko vozit radi vjetra..U svakoj brzini jako dobro vuce,ima momenta...
(y)
A kako tek grmi sa Wingsima ili Akrapovicima..Prestrasno...  (y) (y)

a momak ti si nešto napredan ja sam još uvijek u 2007  :mrgreen:
:shock: baš me zanima kak to zgleda  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Goran zzz said:
a momak ti si nešto napredan ja sam još uvijek u 2007  :mrgreen:
:shock: baš me zanima kak to zgleda  :LOL: :LOL: :LOL:

LOL aj ne zafrkavaj pajdo ..Svakom pobjegne  :LOL: :jesus:
Al ajd samo za tebe,2005 godina...Eto ga  :LOL:
 
zvijer je superduke al nema se para  tolko :cry: bi će dobar i ovaj započetak  :party:
 
Samo da znaš da je ta ograničena serija bila zadnja i da se duke više ne proizvodi - izbacili novi motor od 690 ccm koji ne vibrira za sada samo u super moto varijanti , ali biće valjda za iduću godinu nešto na foru duke-a.
 
Proizvodi se i za ovu godinu

http://www.ktm.at/640-Duke-II.47.1.html

p.s. pogledaj supermoto i funbike topic,tu češ vjerojatno naći sve što te zanima o Duke-u i općenito LC4-motoru
 
Alen_22 said:
LOL aj ne zafrkavaj pajdo ..Svakom pobjegne  :LOL: :jesus:
Al ajd samo za tebe,2005 godina...Eto ga  :LOL:

Većinom ljude koje ja poznam a pobjeglo im je završe pred oltarom  :LOL: :LOL: :LOL:  (y)

R_power said:
zvijer je superduke al nema se para  tolko :cry: bi će dobar i ovaj započetak  :party:

ma i ovaj je zvijer  (y)
 
ja sam isto vozio....novog ktm-a, sve super samo previše vribrira, dizajn toga mi nije tolko lijep kolko onaj stariji a istina i bog da vuče ko sam vrag.....
 
R_power said:
Zanimaju me iskustva vlasnika s dotičnim motorom,  kolko troši, jesu zadovoljni s njim, jel se isplati kupovat polovnog, bio sam u salonu i trenutno imaju još jednog na lageru limitirana verzija KTM 640 Duke II Limited Edition 2006 cijena mu je nekih 60000kn do registracije pa neznam ni sam šta da uzmem novog ili polovnog  :misli: kad se cijene polovnih dosta visoko kreće a čisto sumnjam da ih ljudi štede i čuvaju , ko šta bi ga ja čuvo  :mrgreen:

Ktm motori su ti super, sad neko kaze da mu je u banani, ali mozda zato jer vecina kad kupe novog idu ga odmah turirat kao da je vec razraden! Sta se tice kupnja polovnog Ktm-a, to znaju svi da kad imas ti ispod guzice motor koji ima snage da ces ga turirat, jer covjek nemoze da izdrazi bez da stisne posteno GAS! Ako ides kupovat malo stariji Ktm, onda bis mogao bit siguran da ce ti valjat, ovi noviji Ktm LC4 su malo delikatniji, njih trebao puno vise odrzavat napram starijima!

Evo primjer ja sam imao Ktm LC4 620 SC iz 1997.g., vjerovali vi ili ne ja nisam jedenom jednu cijelu godinu radio servis, a svaki dan sam ga ganjao, cak i kad je masina bila hladna mogao si ga odmah ici turirat! Kad sam motor prodao imao je nekih cca. 35000 - 36000 km i imao je jos uvijek full kondiciju kao i kad sam ga kupio, nikad me nije nigdje ostavio pa di god bio, dali u sumi, dali u drugoj drzavi, i slicno!!!

Sad ako imas para da kupis novog Ktm koji si gore naveo, ja na tvojem mjestu bi ga kupio, ljepo razradio, redovito servisirao, i nemas problema! (y)
 
Koliko se sjecam "Duke" s foruma je prodavao Duka, ne znam jel prodao... A bilo ih je i u oglasniku par komada za 3000 €  :mrgreen:
 
Rage said:
Koliko se sjecam "Duke" s foruma je prodavao Duka, ne znam jel prodao... A bilo ih je i u oglasniku par komada za 3000 €  :mrgreen:

di si to našo ja nemogu nać nijednog ispod 4500e 

ps. ovaj član s foruma ga je pošteno palio pa me baš i ne zanima njegov  :mrgreen:
 
Ma to je bio fake, neko je stavljao oglase  :palacdolje: A za ovo drugo ne znam, pitaj Duka.