KTM 690SM

borkic

New member
Razmisljam da mi on bude sledeci motor.. Vozim trenutno cbf600n, znam da je sve drugacije ali bih voleo da se oprobam na sm-u malo...

Kakav je ovaj ktm sto se tice odrzavanja, udobnosti (lose verovatno)

Najvise bi bile gradske i medjugradske voznje, mozda nekad odem na voznju od 350-400km dnevno..

Hvala
 
Dobre su masine iako je prvih godista bilo musica.. pumpa goriva redovito odlazila na 10tak tkm. Osim sto je jako ruzan s tim dimnjacima i kljunom sve ostalo je odlicno.
Na jos neudobnijem smc-u sam radio po 600 km u komadu ali nije to to.  S gel sjedalom se moze. Uglavnom dobat allaround motor!
 
mate said:
Samo ga probaj i sve će ti biti jasno. :mrgreen:

polagao sam voznju na 640 lc4... neudoban previse i trese... ali za grad mi se svidja puno :D

kljun mi je simpatican a solundare bih zamenio duplim pod repom :-D
 
640 i 690 su po vibracijama i udobnosti nebo i zemlja. Ako ti je to kod 640 bilo prihvatljivo, 690 ce ti biti masazna fotelja..
 
kod 640 mi je bilo neobicno sto sam ga upalio i ostavio na parkingu a on presao sam 10 metara koliko je tresao, i copava ostavljala trag kuda je isao :D

imao sam osecaj da mnogo klizam napred... ali jako uzbudljiv motor, kad sam seo na moju hondu posle njega osecao sam da sam seo na motor 200kg tezi koji nece da ide.. :D

ja svakako retko kad predjem 140-150kmh tako da me trkalice ne loze..