KTM dijeli Duke 690

:mrgreen: KTM na Facebooku ima nagradnu igru, a glavna je nagrada novi Duke 690. Nagradu će odnijeti onaj čiji se slogan najviše svidi sudačkoj komisiji, a izabrat će ga od onih igrača koji su dobili najviše glasova.

Pošto mi je neophodan jedan besplatni Duke 690, molio bih vas da glasate za mene na ovom linku:
(treba prvo lajkati KTM-ov profil i onda odabrati koliko zvjezdica želite dati)

http://www.facebook.com/pages/KTM-Official-Fanpage/208458799225251?sk=app_215755241793511&app_data=913

Naravno, svatko s Facebook profilom može sudjelovati u ovoj igri. Prijavite se na ovom linku: http://www.facebook.com/pages/KTM-Official-Fanpage/208458799225251?sk=app_215755241793511
 
:mrgreen: :mrgreen: Ma jooooj, pa što će ti to?!? To se pregrijava, kvari, skupo... :mrgreen:

Cilj mi je sa svakim motorom prepoloviti broj cilindara. Krenuo sam s dva, nakon što dobijem oberesterajhera, tražit ću motor s pola cilindra.  :021:
 
Predobra tema za facebook fanove - možda i glasam za najmlađeg  :mrgreen:
 
i ja stavio.. i ja naivan :D vote fejs kroneri--- slika je neki momak stoji pozerski pored exc-ea :D i pogled u daljini ;)
 
Mahatma Gadhni said:
:mrgreen: :mrgreen: Ma jooooj, pa što će ti to?!? To se pregrijava, kvari, skupo... :mrgreen:

Tvoj imenjak se mučio glađu, a vidim da i ti imaš mazohističkih sklonosti. Kako sam kažeš, nije ti dovoljno imati jednu kramu nego bi još jednu? Iako mi je logika pomalo jasna, misliš da bi ti samo jedan cilindar, onako matematički, trebao raditi upola manje problema?  :rofl: :rofl:
 
Točno tako! Najpouzdanijeg ducatija proizvodi Bianchi, a KTM je tu proizvodnju ipak zadržao u kući.  :grin:

Hvala svima na glasovima.

Mahatma Gadhni - NAJTEŽI KAD JE NAJBOLJE!

:mrgreen:
 
...kao da je prekucer bilo kad sam se smijao naivcu koji je kupio par dnevnih novina da posalje kupone za duke 690.  :LOL:


...kao da je jucer bilo kad je naivac dobio gore spomenuto prometalo!  :misli:
 
dovla said:
Idem se prijavit možda dobijem još jednog...  :mrgreen:
Eto stigao je i naivcina!  :mrgreen:

...mogu kupiti dionice u tvojoj prijavi?  :embarrassed:
 
Mahatma, oces cvaju poslije djuke?  :jesus: Prodas men dukca za 35...aj dobro 30, necmo pretjerivat...a ja ti poklonim tzr-ku...al poklonim ti covjece!  :mrgreen: