KTM DUKE 2

Rađe 640 SM, Duke je šminka ja sam sebi nasao jednog.



http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert,205644,18,1.html
 
meni jedan od najljepsih ktm-a!

i sam sam razmisljo o kupnji jednog ali sam se predomislio pa kupio er-a (novo je novo  (y))

vec dobro provjeren agregat, ciljaj godista od 2004. pa nadalje.
za pitanja iz prve ruke pitaj clanove foruma koji ga posjeduju.... (Duke i jos 2 covjeka ja mislim da imaju  (y))

 
Kupi ga bez razmišljanja motor je preheben,staviš još akrapa na njega i nećeš požaliti  (y) (y)
 
Barabones said:
Kupi ga bez razmišljanja motor je preheben,staviš još akrapa na njega i nećeš požaliti  (y) (y)
ja sam iz kraljevice-rijeke ali nisam nikad vidio tog duka tako neznam sta su radili sa njim...na slici izgleda pristojno
 
Frane said:
Meni se SMC više sviđa manje je plastičan i izgleda više racing. :mrgreen: Jedino me brine kod SMCa 625/660 šta mu motor nije trajan i nešto je skuplji u održavanju.
:misli:

pa sam agregat je isti na smc-u duku i sm-u (razlika je u frgi), a 660 se samo razlikuje po nesto vecem obujmu
 
malaguti said:
ja sam iz kraljevice-rijeke ali nisam nikad vidio tog duka tako neznam sta su radili sa njim...na slici izgleda pristojno

nisam mislio na tog duka nego na duka inače  :D
 
Tog zelenog sam i planirao uzet, jebeno je jer ima 32000 km ali prije 5000 kaže vlasnik da je utrošeno 10 tisuća kn u njega i da ima sve račune
 
ako bas ciljas na urednog duke-a evo ti....  :wink:

ja sam ovog mislio uzet, ali bio mi malo daleko  :mrgreen:

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert,204872,18,1.html

1 milja = 1.61 km  (y)

1600 x 1.61 = 2576km  (y)

doslovce novo!

bio jos jedan ali za 6000€
 
Frane said:
Sam si si rekao SMC je manje trajan baš zbog toga isti motor (agregat) s više snage daje manje trajan motor.
vjerojatno mislis na onu usporedbu sa xt-om , naravno , uz uvjet da se rabe podjednako kvalitetni materijali - znaci rabimo neka uspoređivanja ...

ako gledamo ktm-ovu ponudu onda ti cestovni lc4 mogu napraviti vjerojatno najvise kilometara prije otvaranja , tu su i exc-i koji su također jako jako izdrzljivi ...