KTM enduro odjeca

Allpine

New member
Da li netko proizvodi za njih ili rade sami?
Ako se netko ima kakvih iskustava naka napravi malu recenziju.

hvala
 
Rade razne renomirane firme za KTM.

Alpinestars
Thor
..........
 
Dainese... Moogu ti reci da ima je ova tekstilna odjeca dosta kvalitetna, evo šta sam ja uzeo da budem u tonu sa motorom.. :mrgreen:
 
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Pero, pa ti si gay.....

:LOL:
 
PetarXTR said:
Nisam, samo biram prave stvari :jesus:

Priznajem, čizme, rukavice i kaciga su mi ok ali ostatak, još pogotovo ovako iskompletiran.....uber gay... :LOL:
 
Nadam se da je takva odjeća,obuća s natpisom KTM besplatna.
Hoću reć,ak neko hoće da ga reklamiram mora me i platit  :)

Tipa svojevremeno kad su u Zg taksisti ljepili reklame na aute od t-scuma  :) i slićno,bila im je za to naknada 400 kuna mjesečno po autu  8)
 
makazica said:
Priznajem, čizme, rukavice i kaciga su mi ok ali ostatak, još pogotovo ovako iskompletiran.....uber gay... :LOL:

:shock: :shock:

Pa hlace mi sasvim muski izgledaju :misli:
 
makazica said:
Priznajem, čizme, rukavice i kaciga su mi ok ali ostatak, još pogotovo ovako iskompletiran.....uber gay... :LOL:

Briga mene jel tebi to gay ili ne, gledao sam slike tebe i tvoje opreme u žumbark temi i izgledaš sa onom "opremom" kao neki cigo, zato mi se ne obračaj tako :?

Danas sam baš naručio neke nove sitnice... :mrgreen: :mrgreen: Postao sam ovisan o pp katalogu stvarno im je roba odlična, izgledom i kvalitetom (y)
 
PetarXTR said:
Briga mene jel tebi to gay ili ne, gledao sam slike tebe i tvoje opreme u žumbark temi i izgledaš sa onom "opremom" kao neki cigo, zato mi se ne obračaj tako :?

reče on i pošalje slike triju majica u kojima se ni janjevac u disku nebi pojavio
 
Joj kako brani frenda, baš simpa :lolcry:

Druga stvar je šta si ti čoban pa ne znaš šta je in :jesus:
 
PetarXTR said:
Briga mene jel tebi to gay ili ne, gledao sam slike tebe i tvoje opreme u žumbark temi i izgledaš sa onom "opremom" kao neki cigo, zato mi se ne obračaj tako :?

Danas sam baš naručio neke nove sitnice... :mrgreen: :mrgreen: Postao sam ovisan o pp katalogu stvarno im je roba odlična, izgledom i kvalitetom (y)

Ili kaj? Opet ćeš se rasplakati i odjuriti u naručje Frani?
 
Mogu jednostavno reći. nije jeftino ali vrijedi više nego košta....  (y)
 
makazica said:
Priznajem, čizme, rukavice i kaciga su mi ok ali ostatak, još pogotovo ovako iskompletiran.....uber gay... :LOL:
:?:  :shock:  :? :?




imam hlace i naocale od navedenog   :mrgreen:
 
jolly the roger said:
i da, kako ide hodanje po terenu sa SM čizmama :LOL:

KTM se vozi po terenu... 8) druga stvar je šta je tvoj drlog terenski ne sposoban pa više hodaš sa njim nego šta ga voziš :jesus:

 
PetarXTR said:
KTM se vozi po terenu... 8) druga stvar je šta je tvoj drlog terenski ne sposoban pa ga više hodaš sa njim nego šta ga voziš :jesus:
aaaaaa    :LOL: :LOL:





btw.  sm i enduro/cross cizme - sve to isti drek ... mora biti cvrsta i to je jedino bitno  (y)