KTM Superduke 990

Liteville

Member
Pozdrav. Zna tko šta o ovome Superdukeu? Hvala unaprijed.

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ktm-superduke-990-oglas-14794129
 
Bas sam i ja vise puta pogledao taj oglas,i imam osjecaj da bi trebao biti ok motor,mozda se i varam :)  ,ali mi malo iskace od ostale ponude na njuskalu.  :) 
 
Idem ga u nedjelju pogledati, pa da ne idem bezveze, ako ga netko pozna od prije da napiše koju. Djeluje uredno na slikama, stvarno...
 
Pa nisi preko svita,blizu ti je :mrgreen:  ,napravis mali izlet,i to je to.  :)    Pogledas motor,i ako ti se svidi jos se kasnije raspitas,da budes siguran da vlasnik nesto ne mulja,spustis cjenu :mrgreen: ,i samo gas. 
 
Opširnije:
AKRAPOVIĆ
šmrklji mi izletili :LOL: :LOL: :LOL:
al moped dobro izgleda (y)
 
Da, opis je mrak. :D Odmah bi ga i uzeo ako je sve na mjestu, pa zato i pitam dali ga zna tko. Nemam previše vremena za više puta do Rijeke i nazad, posao neda baš, a sa otoka sam...
 
Liteville said:
Da, opis je mrak. :D Odmah bi ga i uzeo ako je sve na mjestu, pa zato i pitam dali ga zna tko. Nemam previše vremena za više puta do Rijeke i nazad, posao neda baš, a sa otoka sam...
Bolje i dva puta otici,nego da kasnije saznas,nakon sta ga kupis,neku neugodnu cinjenicu.  :)
 
Ma sve znam, zato se nadam da će ga netko prepoznati i znati reći koju informaciju. Nisu prečesti baš, pogotovo u ovoj boji. :)
 
meni je na ovom jedino boja malo..zna se da ktm mora biti redneck naranĐasti (y)
 
5 vlasnika. Povijest dotičnih, bivših ne sadašnjega, nebi spominjao. Provjereno u policiji po registraciji. Uglavnom, mene je odvratilo odmah.
 
hmm  :shock: i to je to..odustao si zbog imena vlasnika
a bike je ok, nista evidentirano ili da si saznao?
 
Znam za što ga takve baje upotrebljavaju, i nebi davao novac za takvo nešto. Ima takav tip igrača i kod mene u mjestu, muka mi ih je gledati kako se odnose prema motorima. Meni je biti šesti vlasnik puno, pogotovo za 10 godina star motor. Nije mi žurba nikakva...