Ktm sx 540

G0jA

Member
Zna neko nesto detaljnije o navedenom motoru?  Prodaje mi se jedan u blizini a nije velika lova pa si razmisljam uzet :D kakvi su se pokazali? Djelovi se lako nabavljaju? Opcenito bilo sta jer ja stvarno nisam za taj model niti cuo.
 
Gazda kaze da je motor 1999-2000g i da je napravljena generalka na masini, rama je poguljena i plastike
 
Nisam siguran ali mislim da sam vozio baš taj model i da mi je osta u sjecanju kao jako slabašan motor.
Te modele je vozila vojska i prije jedno 5 godina kolega uzeo 4 komada na licitaciji.
Neznam pouzdanost ali znam da je njega zeza karburator i to na sva četiri.
 
Evo ga na :? :? :? :?

Dodjes probas sve moguce i nemoguce KTM-ove i odlucis, a ne tu staru kramu, koja je i u 640 musicava :?
 
A to sam i mislio da je model sa problemima :?  Inace ispo bi me 1000eura motor pa sam cist zato razmisljo ga uzet a masina je valjda odlicna po rjecima vlasnika  :mrgreen:
 
Jedino sto ti mogu garantirati a to je da se KTM da popraviti da dijelova ima i da dodju u razumnom vremenu 20 dana max
 
Otic cu ga pogledat iduci tjedan da vidim dal uopce lici na nesto  :LOL: pa cu odlucit za lagane voznje poljima i ponekad sumu valjda se nece razletit  :mrgreen: