KTM SXF 450 2013

MichaelKTM

New member
naime na stranici od ktm-a je da ktm sxf 450 2013 za europu ima 4 brzine a za Sjevernu Ameriku 5, zna ko zasto je to tako?
 
Eeeee tu kod SX-a su napravili malu muljazu :mrgreen: :misli:
Od 2007 SX ima DOHC, za razliku od total drugacijeg agregata EXC-a, pa do 2009 imaju cetiri brzine. Od 2010 ugradjuju i petu, ali na stari agregat.

Vec ove godine bubnu na SX-a agregat od EXC-a sa injektorom :misli: ali nisam nasao karakteristike masine :( Tomo koji ima malo bolje informacije, mi negdje napisao da je to FACTORY edition i da ce se vec u Srbu moci probati :mrgreen: ( to sam izmislio )

Naravno onda KTM na svojim stranicam za 2013 stavi SX sa identicnim agregatom ko EXC :wink: ali sa cetiri brzine :misli:

Nakon toga mozemo procitiati 8)

dr.chala said:
David Knight
At 2013 Ktm launch in Italy, after shite weekend, been blasting stock bikes around all day, loads of fun n some pleasant suprises with stocker:) new sx 450 is a real weapon, really good, best Ktm ever I think:)

8)

Uglavnom, PRATIM :mrgreen:
 
kazes da je ovaj agregat koji je sana na novom sxf. prije bio na exc-u ili???
 
MichaelKTM said:
kazes da je ovaj agregat koji je sad na na novom sxf. prije bio na exc-u ili???

To je agregat od EXC-a :wink: Samo radilica nesto dirana :wink: i skunuta kurblica 8) ( nema podataka o omjeru kompresije )
 
al zasto jedan exc 450 na ktmovoj stranici ima jedan agregat taj noviji s većim okretaji exc 2013 a exc 2012 ima onaj drugi agregat,,, po tome mi nije jasno kako je taj sxf sada dobio agregat od exc-a kada stari exc ima drukciji agregat a tek novi ima isti takav...