KTM ??

*lady_750*

Active member
ja sam baba i lijena sam kopati po starim temama  :mrgreen: koji je ovo uopce model ktm-a, ima li ga kod nas i zna li tko sto o njemu i tako?  :mrgreen:

http://www.topspeed.com/motorcycles/motorcycle-news/ktm-125-stunt-race-concept-bikes-for-beginners-ar81525.html
 
slikle su malo razvucene.. inace su puno kompajktniji...


i te 125ice su trenutno najblize serijskoj proizvodnji od svih koncepata...

bu nekaj s toga
 
rednyaW said:
slikle su malo razvucene.. inace su puno kompajktniji...


i te 125ice su trenutno najblize serijskoj proizvodnji od svih koncepata...

bu nekaj s toga

a ima nekaj tako 125 ccm a da se vec proizvodi  :LOL:
al ne onaj sx ili kako vec  :misli:
 
mislim da ce ipak onda uzeti R 125...
 
oracle said:
plavuša  :LOL: :LOL: :LOL:

ja bi barem onda 250 uzela  :LOL: :LOL:

u potragi smo, napikirala je R125, pa je onda i ovog ktm-a vidila, pa mozda i xt 125, nemam pojma uglavnom -trazimo  :mrgreen:
 
*lady_750* said:
ja bi barem onda 250 uzela  :LOL: :LOL:

u potragi smo, napikirala je R125, pa je onda i ovog ktm-a vidila, pa mozda i xt 125, nemam pojma uglavnom -trazimo  :mrgreen:
ma za nju xt ...bog bogova :wink:
 
*lady_750* said:
ja bi barem onda 250 uzela  :LOL: :LOL:

u potragi smo, napikirala je R125, pa je onda i ovog ktm-a vidila, pa mozda i xt 125, nemam pojma uglavnom -trazimo  :mrgreen:
honda cbr 125....derbi gpr 125 4-t.......u tom rangu nesto trazi.... :wink:
 
oracle said:
ufff...ali ktm će onda isto biti :?

malo je vislja od mene...

budemo pogledali najprije ovu r125, pa cemo dalje. u svakom slucaju bi nesto 4t, i mislim da ne smije biti preko 15 konja jer ima 16 god....
 
DERBI TERRA 125 ADV !!!!  8)

http://www.rimoto.cz/files/images_web/Derbi%20Terra%20Adventure.jpg



koja pila, a jos ima u dodatnoj opremi Big Bore kit od 175ccm (cini mi se 175ccm)...  (y)
 
Uzmi za početak 125ccm, jer puno lakše ćeš ga kasnije moći prodati, zbog ovog novog zakona koji je smrdan na sve strane... Znam iz vlastitog iskustva imao sam Gilleru VXR 200 i zvali su me, ali kad bi čuli da je 200, ništa, jer većina to kupuje mlađima koji tek polože vozački...