KUCELJ

miha_vg

New member
Vi, koji ste stavljali top kod Kucelja, nešto me zanima...
Da li ste dobili na snazi? Dakle, ubrzanje iz niskih okretaja, pri višim okretajima, krajnja brzina?

Planiram na Yamahu YBR 125 4T stavit top od Kucelja, pa me zanima, jer mi je on rekao da ću dobit na ubrzanju i krajnjoj.

Hvala! Pozdrav!  :biker:
 
glej ja sam zadovoljan s topom jer je meni bilo radi zvuka a na preformansama češ dobit nešto možda če malo bolje vuči iz nižih okretaja i bolje se razvrtit ali ja ti baš neznam jer sam stavil gumu širine 120 a bila zna se 90 i onda auspuh tak da neznam isto mi ide kak i prije 100 jedva ali nemreš ti na 125 kubika niti dobit puno mislim na 4-takt i stavio sam sportski filteri drugu diznu i 100 ide ali je guma 120 90 18 iza  stavi to i kad dolaziš u zagorje nešto si rekao da dolaziš kuclju ili.......mogli se bi nači prije i ja ti idem ak bu dobro vrijeme u nedjelju u pit stopna pijaču pa bi se mogli nači tamo, buš se prepeljal na mojem
 
Čujemo se za nedjelju. Btw., ni meni nije do performansi, nego do zvuka. Ne ubitačnog, nego jačeg, ali ne u stilu da puca ko top, nego fino, da se čuje...  :?
 
miha_vg said:
Čujemo se za nedjelju. Btw., ni meni nije do performansi, nego do zvuka. Ne ubitačnog, nego jačeg, ali ne u stilu da puca ko top, nego fino, da se čuje...  :?
pa to je da jer ak i dobiješ dobit češ nešto sitno, ak bu dobro vrijeme mi pemu u v.goruicu ili gdje je več pit stop, na pijaču moram isprintati put pa sam mislim ak ti sim dolaziš ili nešto tak, pa da se prepeljamo skupa do pit stopa na pijaču ali imam tvoj broj pa se čujemo ak bu dobro vrijeme
 
Vi, koji ste stavljali top kod Kucelja, nešto me zanima...
Da li ste dobili na snazi? Dakle, ubrzanje iz niskih okretaja, pri višim okretajima, krajnja brzina?

 
miha_vg said:
Vi, koji ste stavljali top kod Kucelja, nešto me zanima...
Da li ste dobili na snazi? Dakle, ubrzanje iz niskih okretaja, pri višim okretajima, krajnja brzina?

Planiram na Yamahu YBR 125 4T stavit top od Kucelja, pa me zanima, jer mi je on rekao da ću dobit na ubrzanju i krajnjoj.

Hvala! Pozdrav!  :biker:

top ne daje snagu, samo grane!
top daje zvuk, ali opet s granama je bolji
 
ja ti ne bih znal reči jer čim čujem zvuk svojeg motora ko da se 200 vozim.....ma to sve nič i kakvim granama (samo jedna grana :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:)
 
sere kucelj! nejavlja se na mob! trebo je već napravit topove mi, motori bezveze stoje!

ljut sam i to jako na njega,prvo bio prijazan i uslužan i sad sere!
 
Dečko je okej,boluje koji put od dječjih bolesti,bude odrasel (y)