Kud sve ovce tu i Mali Mujo , kupnja kacige u Luisu-Austrija

Status
Not open for further replies.

Bubbica

Active member
Nije jota jedini koji misli da ce proc jeftinije, pa na kraju ili popusi ili plati skuplje nego sto se moze dobiti u HR
Ja sam neki dan narucio kacigu iz Luisa.
Nista posebno, kacigu kakvu sam i imao, i jos uvijek imam, nollan -N-103
Meni super omjer cijene i kvalitete.
No nije sve bas tako kako izgleda, jer dobio sam ja kacigu, nova, blista, samo sto je fali!!!!
Uz kacigige kada sam ih kupovao u Hr u BIM-u, dobio sam pinlock, dobio sam zastitu ispod brade od vjetra i dobio sam navlaku koja stiti kacigu dok ju ne koristim
E sada, u BIM-u kaciga sa svim tim sto sam nabrojao kosta: 1.687,2o kn
A ja mozak dobio iz Austrije pola kacige za ravno 200€
Sada jos kada kupim, zastitu za bradu, kosta 55.- kuna i pinlock koji kosta jos nekih 120 ,. kuna(navlaku necu ni spominjati)  dolazim ili prelazim cifru  za koju sam je mogao dobiti u HR.
Narucio sam vec to, no samo vam zelim reci da nije Jota jedini koji misli da je pametan :jesus:
 
pa kog si vraga za tako malo razliku (cca 200kn) i iša onda naručivat od gore...    :misli:
 
jesi ih zvao, poslao slike, jesi zvao u NOlan, zastupnika, jesu ti rekli poslati djelove koje nisu :mrgreen:
hehe, zajebavam se. Da, louis je malo čudan, nekek kacige imaju zaštitu za bradu, ista takva na drugoj polici ju nema, pa ju skineš s neke druge kacige i staviš i nikom niš. hehe.
 
ma to gore treba samo pratit kad su akcije za pojedine modele i onda uzimat,jer kako sam skužio ove stvari što nisu na akciji je cijena više manje ista ko i kod nas,malo manja...

znam da su ovi moji to zimus stalno pratili kad je koja akcija i uzeli probiker jednodjelni kombinezon za 170e, vemar trokompozitnu kacigu za 50e, onda bi im tip jedan to pokupio i dovezao u Senj...
 
live-for-ride said:
jesi ih zvao, poslao slike, jesi zvao u NOlan, zastupnika, jesu ti rekli poslati djelove koje nisu :mrgreen:
hehe, zajebavam se. Da, louis je malo čudan, nekek kacige imaju zaštitu za bradu, ista takva na drugoj polici ju nema, pa ju skineš s neke druge kacige i staviš i nikom niš. hehe.

Ma i ova je bila na aciji, normalna cijena 300€, no onda ju i ocerupali. Skinuli sve kaj se moglo ... :misli:
Nema veze, učim  :LOL:
 
Znači Mujo napada i Jotu i tebe  :shock:  a što s vama-lako za Muju......
 
matematika kaže :mrgreen:

škrtost plus pohlepa jednako naivnost (y)

da ne upotrijebim neku drugu riječ :lolcry:
 
ZLO said:
matematika kaže :mrgreen:

škrtost plus pohlepa jednako naivnost (y)

da ne upotrijebim neku drugu riječ :lolcry:

hahahaahh, znas da nije tako ...
A i samo sam cekao da das komentar, sve sam se pitao gdje si...
Neka, imas pivu u Bilicama :LOL:
 
Bubbica said:
hahahaahh, znas da nije tako ...
A i samo sam cekao da das komentar, sve sam se pitao gdje si...
Neka, imas pivu u Bilicama :LOL:

ne idem u Bilice :mrgreen:
 
ZLO said:
matematika kaže :mrgreen:

škrtost plus pohlepa jednako naivnost (y)

da ne upotrijebim neku drugu riječ :lolcry:
Ti izgleda imaš novaca na bacanje ,ah ,opet neki sponzori,to što mi sirotinja gledamo svaku kunicu ne znači da smo pohlepni ili naivni ,mi kupujemo  u Austriji i naručujemo prek poznatih ,nemamo svi sponzore ili tateke da skočimo u prvi dučan i da ne pitamo za cjene ,  :palacdolje: :jesus:
 
  :shock:

- ja se samo nadam, kako neće biti još koja tema sa Mujom, jer teško pratim  :LOL: :LOL: :LOL:
 
DADO+ said:
  :shock:

- ja se samo nadam, kako neće biti još koja tema sa Mujom, jer teško pratim  :LOL: :LOL: :LOL:
Mujo je jedini s kojim se još Chuck Noris nije zakačio ali kad su kacige u pitanju možda se ponovi
                      '74 Ali - Foreman  :mrgreen:
 
merlin68 said:
Ti izgleda imaš novaca na bacanje ,ah ,opet neki sponzori,to što mi sirotinja gledamo svaku kunicu ne znači da smo pohlepni ili naivni ,mi kupujemo  u Austriji i naručujemo prek poznatih ,nemamo svi sponzore ili tateke da skočimo u prvi dučan i da ne pitamo za cjene ,  :palacdolje: :jesus:

Razlika bila 200 i nesto kuna
Kaciga stigla u Zadar, zasto to baciti'
Za tu lovu imam jos rezerve vizir i pinlock
Sada sam to kupio, doslo na isto
Platio skolu i nema frke  :mrgreen:
 
DADO+ said:
  :shock:

- ja se samo nadam, kako neće biti još koja tema sa Mujom, jer teško pratim  :LOL: :LOL: :LOL:

Bilo bi tema sa "mujom" koliko volis, da ljudi imaju muda i rec za ono gde su popusili :jesus:
 
Status
Not open for further replies.