Kuda po lijepoj našoj?

migi

New member
Pošto sam na godišnjem od idućeg tjedna zanima me koja mjesta u lijepoj našoj bi se mogla posjetit da se ima šta za vidjet i da je do tamo donekle dobra cesta!???

Ja sam si odredio par destinacija koja znam iz sjećanja i iz priča da su dobre!

Evo šta mislim posjetit u 15-tak dana godišnjeg odmora sa početkom od 20.06 i krajem negdje oko 10.07( ne mislim se nigdje zadržavat dulje od dan dva):
Dvorac Trakošćan ( ruta bi bila od Ivanića preko Medvednice do stubaka, od stubaka do Krapine i magistralom do Macelja gdje bi skrenuo prema dvorcu, vraćao bi se preko Bednje, Ivanca za Varaždin i od Varaždina preko Marofa i Zeline(odlična cesta ispitana prije tjedan dana i vuče na ponovnu vožnju) nazad prema kući oko 270-300km)

Plitvička jezera usput (ali svakako odvojit jedno 3 sata za pogledat i malo obić) dok ću ići prema ili sa mora

Bizovačke toplice odvest se do tamo možda malo probrčkat nešto pojest i tako ubit dan a postoji mogućnost da se ostane i preko vikenda! Išao bi u jednom smjeru prema Sl. Brodu a nazad preko podravske magistrale

Podgarić još nisam utvrdio rutu!

Naconalni park Krka

Eto to je otprilike to! Mislim da će mi ostat još vremena i da ću se uputit od Savudrije prema jugu pa do kuda stignem našom lijepom Jadranskom magistralom!

Moram ostaviti nekoliko dana godišnjeg za Grossglockner početkom 8 mjeseca se spremamo ići!

Eto toliko od mene i sad očekujem da mi napišete gdje bi još mogao otići i vidjeti nešto u Lijepoj našoj i naravno ako će netko imat vremena i volje slobodno mi se pridruži u mojim vožnjicama po lijepoj našoj!

Mobitele znate ako ne evo ih 098/691279 ili 091/7295296

Unaprijed hvala na sugestijama i prijedlozima za jednodnevne tj dvodnevne izlet vožnjice po Lijepoj našoj!
 
(y)

I sto vise forumasa upoznati... :mrgreen:
 
Ilok prijatelju Ilok.
Sretno i javi se kad kreneš na ovu stranu.
 
shadow said:
Ilok prijatelju Ilok.
Sretno i javi se kad kreneš na ovu stranu.

Misliš radi podruma ili ...? :mrgreen:

Pa naravno da ću se javit ali očekujem da ćete i vi na koji vikend sa mnom tj ja s vama!
 
pa nisu ni podrumi za preskočit, al krajolik isto nije loš - to je jedina ruta kod nas sa nekoliko brdašaca.

a za vikend gasssssssss, može onaj 24-26????
 
Stara cesta Ka-Ri, do Grobnika, pa do Istre (starom cestom preko Učke).

Stara cesta Ka-Ri, na magistralu prema Karlobagu i onda na Velebit do Krasnog i spustiš se u Otočac.
 
shadow said:
pa nisu ni podrumi za preskočit, al krajolik isto nije loš - to je jedina ruta kod nas sa nekoliko brdašaca.

a za vikend gasssssssss, može onaj 24-26????

Može ako si za i ako ćemo se vozit zajedno i rekao sam da 25 sigurno dolazim u Osijek pa možemo to ukomponirat!
 
Pudla said:
Stara cesta Ka-Ri, do Grobnika, pa do Istre (starom cestom preko Učke).

Stara cesta Ka-Ri, na magistralu prema Karlobagu i onda na Velebit do Krasnog i spustiš se u Otočac.

Hvala ti puno uzimam u obzir tvoj prijedlog! Kad se vidimo cuga!
 
migi said:
shadow said:
pa nisu ni podrumi za preskočit, al krajolik isto nije loš - to je jedina ruta kod nas sa nekoliko brdašaca.

a za vikend gasssssssss, može onaj 24-26????

Može ako si za i ako ćemo se vozit zajedno i rekao sam da 25 sigurno dolazim u Osijek pa možemo to ukomponirat!

prodano
 
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Kad stiže strojček??? 8)
 
Migi evo ti plan razgledavanja Plitvica. Najkraću stazu prođeš sa 2-3 sata a najdužu za 6-8 sati

 
migi said:
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Kad stiže strojček??? 8)

ne vjerujem da će stići do tad, al tenerka od Dugog je na raspolaganju (on 25. radi heheeheeh)
 
gigi said:
Migi evo ti plan razgledavanja Plitvica. Najkraću stazu prođeš sa 2-3 sata a najdužu za 6-8 sati


Hvala ti velika!
:piva:
 
shadow said:
migi said:
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Kad stiže strojček??? 8)

ne vjerujem da će stići do tad, al tenerka od Dugog je na raspolaganju (on 25. radi heheeheeh)

Ma hoće naravno a šta je sa Shadowom???

Hoće li i Dugi s nama za vikend ako ti stroj stigne?
 
shadow je prodan :cry: :cry: :cry:
Dugi, ako bude slobodan je svakako u igri, a za stroj se ne brini - bitno da se nekud ide.
 
shadow said:
shadow je prodan :cry: :cry: :cry:
Dugi, ako bude slobodan je svakako u igri, a za stroj se ne brini - bitno da se nekud ide.

To je riječ prijatelja i istinskog motortrkača!
 
A Crna Gora migi, nemoj da ne dodjes... :|

Naravno, povedi shadow-a... :mrgreen:
 
Gasho said:
A Crna Gora migi, nemoj da ne dodjes... :|

Naravno, povedi shadow-a... :mrgreen:

Pa eto ako je Shadow za mogli bi taj vikend do Dubrovnika i onda doći do tebe ali ako ne dodjemo taj vikend ja namjeravam svakako doći samo da me financije podrže!
 
migi said:
Gasho said:
A Crna Gora migi, nemoj da ne dodjes... :|

Naravno, povedi shadow-a... :mrgreen:

Pa eto ako je Shadow za mogli bi taj vikend do Dubrovnika i onda doći do tebe ali ako ne dodjemo taj vikend ja namjeravam svakako doći samo da me financije podrže!

18.06. u subotu dolazi ekipa iz Dubrovnika i idemo do Skadra, pa ako ste akciju, ne brini za financije... :wink: