Kuda po lijepoj našoj?

Gasho said:
migi said:
Gasho said:
A Crna Gora migi, nemoj da ne dodjes... :|

Naravno, povedi shadow-a... :mrgreen:

Pa eto ako je Shadow za mogli bi taj vikend do Dubrovnika i onda doći do tebe ali ako ne dodjemo taj vikend ja namjeravam svakako doći samo da me financije podrže!

18.06. u subotu dolazi ekipa iz Dubrovnika i idemo do Skadra, pa ako ste akciju, ne brini za financije... :wink:

Tad još ne mogu jer radim još taj dan i onda godišnji!

Da je vikend poslije došao bi, ali ja se iskreno nadam da ćemo se upoznat ovo ljeto!
 
migi said:
Gasho said:
migi said:
Gasho said:
A Crna Gora migi, nemoj da ne dodjes... :|

Naravno, povedi shadow-a... :mrgreen:

Pa eto ako je Shadow za mogli bi taj vikend do Dubrovnika i onda doći do tebe ali ako ne dodjemo taj vikend ja namjeravam svakako doći samo da me financije podrže!

18.06. u subotu dolazi ekipa iz Dubrovnika i idemo do Skadra, pa ako ste akciju, ne brini za financije... :wink:

Tad još ne mogu jer radim još taj dan i onda godišnji!

Da je vikend poslije došao bi, ali ja se iskreno nadam da ćemo se upoznat ovo ljeto!

Ma kad hoces, samo mi se najavi par dana prije i sve je dogovoreno... :mrgreen:
 
Ok!

Shadow jel idemo kad stigne strojček a ako idemo ti i ja onda se gasho čuvaj jer mi možemo pojest sigurno koliko i ovih 7-8 iz dalmacije! :mrgreen: :mrgreen:
 
[quote="
Unaprijed hvala na sugestijama i prijedlozima za jednodnevne tj dvodnevne izlet vožnjice po Lijepoj našoj![/quote]

Obavezno Rastoke na putu za Plitvice.
 
Nikola_M said:
[quote="
Unaprijed hvala na sugestijama i prijedlozima za jednodnevne tj dvodnevne izlet vožnjice po Lijepoj našoj!

Obavezno Rastoke na putu za Plitvice.[/quote]

Hvala cijenjeni kolega(ako smijem) ovo sigurno ubacujem u repertoar! :cool:
 
Razmišljam za jedno 7 - 10 dana malo napraviti tour d' Istria, kolko se može napraviti u 2 dana.
Destinacije koje bih volio posjetiti su Hum, Motovun, Grožnjan i, po mogućnosti, kupanje u Rovinju.
Baš si mislim kako složit rutu, sa spavanjem u nekoj staciji usput.
Ima ko kakvu staciju sa dobrim krevetima (bračnim) i dobrom domaćom klopom za preporučiti?
Naravno, ide se samo starim cestama.
 
migi said:
Ok!

Shadow jel idemo kad stigne strojček a ako idemo ti i ja onda se gasho čuvaj jer mi možemo pojest sigurno koliko i ovih 7-8 iz dalmacije! :mrgreen: :mrgreen:

ma Migi idemo došo strojček ili ne - samo je pitanje da li taj vikend kad je Osijek ili slijedeći???

Drž se Gasho stižemo!!!!
 
migi said:
Nikola_M said:
[quote="
Unaprijed hvala na sugestijama i prijedlozima za jednodnevne tj dvodnevne izlet vožnjice po Lijepoj našoj!

Obavezno Rastoke na putu za Plitvice.

Hvala cijenjeni kolega(ako smijem) ovo sigurno ubacujem u repertoar! :cool:[/quote]



Nemoj zaboravit pojest pastrve a i konobarica nije loša...
 
shadow said:
migi said:
Ok!

Shadow jel idemo kad stigne strojček a ako idemo ti i ja onda se gasho čuvaj jer mi možemo pojest sigurno koliko i ovih 7-8 iz dalmacije! :mrgreen: :mrgreen:

ma Migi idemo došo strojček ili ne - samo je pitanje da li taj vikend kad je Osijek ili slijedeći???

Drž se Gasho stižemo!!!!

Kod nas se kaze, ko slagao govno izio... :mrgreen:
 
Neven R6 said:
migi said:
Nikola_M said:
[quote="
Unaprijed hvala na sugestijama i prijedlozima za jednodnevne tj dvodnevne izlet vožnjice po Lijepoj našoj!

Obavezno Rastoke na putu za Plitvice.

Hvala cijenjeni kolega(ako smijem) ovo sigurno ubacujem u repertoar! :cool:



Nemoj zaboravit pojest pastrve a i konobarica nije loša...[/quote]


Dokaz, ne obećanja...

 
shadow said:
migi said:
Ok!

Shadow jel idemo kad stigne strojček a ako idemo ti i ja onda se gasho čuvaj jer mi možemo pojest sigurno koliko i ovih 7-8 iz dalmacije! :mrgreen: :mrgreen:

ma Migi idemo došo strojček ili ne - samo je pitanje da li taj vikend kad je Osijek ili slijedeći???

Drž se Gasho stižemo!!!!

Ma prijatelju meni je svejedno jer sam ja na godišnjem i možemo i taj vikend a i onaj iza jer sam siguran da će bit dobro pa ćemo si poželit još!

Jesam u pravu Gasho?
 
migi said:
shadow said:
migi said:
Ok!

Shadow jel idemo kad stigne strojček a ako idemo ti i ja onda se gasho čuvaj jer mi možemo pojest sigurno koliko i ovih 7-8 iz dalmacije! :mrgreen: :mrgreen:

ma Migi idemo došo strojček ili ne - samo je pitanje da li taj vikend kad je Osijek ili slijedeći???

Drž se Gasho stižemo!!!!

Ma prijatelju meni je svejedno jer sam ja na godišnjem i možemo i taj vikend a i onaj iza jer sam siguran da će bit dobro pa ćemo si poželit još!

Jesam u pravu Gasho?

Ma naravno... :mrgreen:
 
Dečki onda je najvažnije dogovoreno - IDEMOOOOOOOOO
Za ostalo se čujemo - pa ćemo lako. :cool:
 
Adventurer said:
Neven R6 said:
migi said:
Nikola_M said:
[quote="
Unaprijed hvala na sugestijama i prijedlozima za jednodnevne tj dvodnevne izlet vožnjice po Lijepoj našoj!

Obavezno Rastoke na putu za Plitvice.

Hvala cijenjeni kolega(ako smijem) ovo sigurno ubacujem u repertoar! :cool:



Nemoj zaboravit pojest pastrve a i konobarica nije loša...


Dokaz, ne obećanja...

[/quote]

a jest ti neka konobaricaaa, ljepa skoro ko ovaj celavi kraj nje :mrgreen: :nasilni: :mrgreen:
 
a jest ti neka konobaricaaa, ljepa skoro ko ovaj celavi kraj nje :mrgreen: :nasilni: :mrgreen:[/quote]



Ovaj ćelavi (kako ga ti nazivaš) je moj veliki prijatelj i gospodin a i tebi i meni po godinama može biti otac pa nije lijepo vrijeđati ga ,ali on još uvijek vozi motore a pitanje je da li ćemo mi moći i koliko će nam kose ostati u njegovim godinama.
 
Ovaj ćelavi (kako ga ti nazivaš) je moj veliki prijatelj i gospodin a i tebi i meni po godinama može biti otac pa nije lijepo vrijeđati ga ,ali on još uvijek vozi motore a pitanje je da li ćemo mi moći i koliko će nam kose ostati u njegovim godinama.[/quote]



moja isprika, nisam mislio nista lose :cry:
 
Preporuka za poludnevni đir (cca. 200 km) :roll:
ZG (lokalno - preko Jagodnog) - SI - Popovača - Čazma - Dubrava - Vrbovec - ZG.
Opcija: od Vrbovca na Zelinu
Za đir preko Jagodnog su poželjni mlohavi amortizeri :wink:
 
Freshman said:
Razmišljam za jedno 7 - 10 dana malo napraviti tour d' Istria, kolko se može napraviti u 2 dana.
Destinacije koje bih volio posjetiti su Hum, Motovun, Grožnjan i, po mogućnosti, kupanje u Rovinju.
Baš si mislim kako složit rutu, sa spavanjem u nekoj staciji usput.
Ima ko kakvu staciju sa dobrim krevetima (bračnim) i dobrom domaćom klopom za preporučiti?
Naravno, ide se samo starim cestama.

Budući da sam tu doma a to mi je i posao (turizam) savjetujem ti da prenočiš u Motovunu u starom gradu kod KOPČALIĆ MIROSLAV, Borgo 4
52424 MOTOVUN. Br. telefona sad nemam kod sebe ali full je jednostavno za naći (nije Motovun tako velik :wink: ), super je uređeno i po fer cijeni.
A što se tiće klope ima dosta mjesta za preporučiti ali nikako nemoj jesti u konobi "Pod Voltom" u samom Motovunu.
Javi se ako trebaš još informacija.
 
Evo malo materijala za hrvatsku, bosnu, sloveniju. Imas 5 nastavaka!

klink na link:
http://www.dvijerote.com/prerije.htm

Pozdrav!