Kuferi za 800 GS-a

kz 900

New member
Prijatelj se muči već duže vremena sa nabavkom kufera. Originalni su preskupi, s ebay-a je preskupa poštarina itd. Ima li tko kakvu shemu za nabavu kufera malo jeftinije nego u Tomića kod nas?
 
Ako nemoraju biti originalni neka zazove tu za hepco becker
http://novema-nova.hr/index.php?main_page=page&id=27
 
kz 900 said:
Prijatelj se muči već duže vremena sa nabavkom kufera. Originalni su preskupi, s ebay-a je preskupa poštarina itd. Ima li tko kakvu shemu za nabavu kufera malo jeftinije nego u Tomića kod nas?
Uglavnom,H&B radi originalne kofere za BMW i KTM,a ovi onda samo stave svoje naljepnice...Ljudi surfajte malo,postoje i druge firme koje rade kofere za motore... :misli:
 
kz 900 said:
Prijatelj se muči već duže vremena sa nabavkom kufera. Originalni su preskupi, s ebay-a je preskupa poštarina itd. Ima li tko kakvu shemu za nabavu kufera malo jeftinije nego u Tomića kod nas?

pretrazi pojam alpos po ovom forumu i po google-u.
to je firma koja proizvodi razne alu kutije, a imaju i moto program. kvaliteta nije bas 100% a'la touratech, ali uredno ce obaviti zadacu...

EDIT: osim ako nisi papak kao ova ekipa iz teme o BMW Navigator GPS-u...  u tom slucaju zaboravi da sam bilo sto predlozio...
 
Alpos koferi su 100% pogotovo za svoju cijenu! Je su od tanjeg materiala ali su i lakši. Vozio sam DAER kofere ali jim je bila cijena puno viša. Sada su več na drugom motoru BMW, prvo su bili na KLE-u i a ukupno sam prešao sa njima cca 40Kkm na oba motora.