Kuferi

ringalori

New member
Ja sam iz Slovenije i najprije, da pozdravi forum i kompletnu ekipu bajkera i bajkerica u Hrvatskoj!
Trabao bi nabaviti kufer Givi ili Maxia veličine oko 50l i interesuje me prodavonice okolo Zagreba.
Jer mi može netko reči gdje su te prodavaonice i otprilike kolika je cijena?
 
Da si u Splitu odma bi ti reka, a ovako dok se purgeri ne jave provjeri ovdi:
Šepić Commerce - Motooprema

adresa: Rastočka 14, Novi Zagreb
tel: 01 6141 062, fax: 01 6542 866
09-19h pon-pet, 09-13h subotom
 
8) GIVI TI KOD ŠEPIĆA DOĐE OD 50L 500KN I NESTO SITNO.TOĆNIJE MODEL FLOW.
 
Basta, Flow je model od 35 litara, ja ga imam, lakirane kosta 840 kn.

Ringalori, s obzirom da si iz Slovenije, u Ljubljani, Leskoskova 12, 1 524 00 80, TC Motoshop prodaje Givi V 46 od 1175 kn na vise, oglas u MotoPulsu 49.
U Zagrebu Givi mozes kupiti i kod Top Moto, Zagrebacka 185, cijena je za Givi Maxiu 52N 1290 kn, a za lakirani 1580 kn.
Nemoj zaboraviti da su to cijene samo za kofer, uz to ti je potrebna montazna ploca i vjerojatno nosac za motor, koji se razlikuje od tipa do tipa motora. Najbolje je provjeriti sto ti treba na www.givi.it , tamo mozes naci tocne kataloske brojeve opreme koja ti treba za tvoj model motora.
 
stoji frend upravo pored mene i jednostavno fasciniran kako ljudi koji se uopće nepoznaju pomažu "nekom slovencu" i to mu je zagonetka. a ja se osječam do jaja kaj sam dio fenomena.ljudi cool ste. :wink:
 
ringalori said:
Ja sam iz Slovenije i najprije, da pozdravi forum i kompletnu ekipu bajkera i bajkerica u Hrvatskoj!
Trabao bi nabaviti kufer Givi ili Maxia veličine oko 50l i interesuje me prodavonice okolo Zagreba.
Jer mi može netko reči gdje su te prodavaonice i otprilike kolika je cijena?

U Forticaru komplet (2 kofera) Kappa K 40 (cca 40 litara), s pločama za montažu košta oko 2000kn, što ti je otprilike slična cijena kao i u Trstu (Motostar) gdje takav komplet dođe oko 250 Eura.
Kad su slične cijene u Italiji i Hrvatskoj, vjerujem da nije velika razlika ni u Sloveniji, pa bi možda bilo najbolje da se dobro raspitaš :)
 
:wink: Givi 450 ,model Simply,u Moto -tradeu u Klc-u,košta 770kn,pod uvjetom da je na motoru gotova priprema za ugradnju.