KUP NACIJA ENDURO PRIMOŠTEN 2010

BABA OS

New member
Enduro u Primoštenu organiziran je i ove godine.Održat će se 25-26 09 2010 g.Bit će to kup nacija preko fascinantnog zaleđa Primoštena i Šibenika sve do rijeke čikole kod Drniša.Prijave više nego ikad a zadovoljni organizatori upravo izvode radove na glavnoj plaži u Primoštenu za hard enduro s iskopinama,kamenjem i skakaonicama.



 



   
 
pošto ovu utrku organizira Rogulić, koji je uništio moto sport u Hrvatskoj, nitko od nas ne ide na tu utrku.  :palacdolje:
 
nisam shvatio ovu sliku jeli to dio brzinca ili samo slika Primoštena

a i gledao sam prognozu bit će im veselooo i mokro  :mrgreen:
 
Interesantno kao i prošle godine.....
 
supertomo said:
nisam shvatio ovu sliku jeli to dio brzinca ili samo slika Primoštena

a i gledao sam prognozu bit će im veselooo i mokro  :mrgreen:
a gle po slici bi se reklo da je aeromiting u pitanju ili boat show.....pa ti odaberi  8)
 
Šteta što se onda nije našlo financija, motiva i energije za pomoći organizirati i ostale enduro utrke u HR!
 
Evo slika brzinca, oko 85 vozača je prijavljeno



i jedan video malo lošije kvalitete

http://www.youtube.com/watch?v=NoTbPBYOscw
 
Koliko čujem danas je utrka otkazana  :misli:
 
pa koji je ovo smijeh  :LOL: :LOL: :LOL:  specijal je kao i prošle godine dugačak 300 metara.

A najjadnije je da je to u organizaciji Rogulića, koji se opasno drži pravila i sam je napisao :


1.13 SPECIJALNI TESTOVI
Svaki specijalni test odnosno njegova dionica mora biti homologirana od nadležne komisije HMS-a/žirija natjecanja.
Prije pocetka natjecanja obavlja se provjera da li ispit, odnosno dionica odgovaraju homologaciji. U
slucaju da dionica specijalnog testa ne odgovara zapisniku o pregledu (homologaciji), natjecanje se nece
dozvoliti te ce se odrediti novi datum, a sve troškove snosi organizator.

Specijalni test vozac prelazi u najkrace mogucem roku. Vozac starta iz mjesta s upaljenim motorom, a po prolasku
kroz cilj bez zaustavljanja nastavlja vožnju etape. U slucaju udesa na specijalnom testu dužnost je vozaca koji
nailazi na takav slucaj da najhitnije obavijesti organizatora, te se u tu svrhu dozvoljava zaustavljanje na cilju
specijalnog testa.
Najveca duljina svih specijalnih testova u jednom krugu je 7 kilometara, a minimalna 3 kilometara.


pa ta utrka nije smjela niti biti održana  :palacdolje:
 
Renata said:
Koliko čujem danas je utrka otkazana  :misli:

Utrka je u nedjelju otkazana zbog loših vremenskih prilika. Ustvari otkazana je jer su etape dugačke gotovo 100 km, pa su se vozači u subotu vračali po mraku. Zatim ih nisu pustili na zadnji specijal jer je bila noć, a na kraju su imali problema s rezultatima, jer nisu imali rezultata s zadnjeg specijala. Organizacija ne za nulu, nego za -573.
 
Definitivno spomenike zaslužuju likovi poput Krmpe , Darka , Okle , Emila  ....  ali ti likovi nisu dovoljno dobri da bi kod HMS-a bili prihvačeni  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
stojednaseljačina said:
Definitivno spomenike zaslužuju likovi poput Krmpe , Darka , Okle , Emila  ....  ali ti likovi nisu dovoljno dobri da bi kod HMS-a bili prihvačeni   :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

potpisujem (y)
 
romel said:
potpisujem (y)



Ja bi se ipak još malo vozil, ima vremena za spomenik :wink: :D :D

Jučer sam se čuo sa Emilom koji mi je rekao da su svi žalosni i razočarani organizacijom. Jučer je Rogulić otkazao ENDURO utrku zbog par kapi kiše, i to na kamenoj stazi?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ovak nešto glupo može napravit samo netko tko o enduru nema blage dume. Nažalost mislim da je ovo kraj enduro takmičenja u HR. :cry:
 
Bio sam u Primoštenu i utvrdio da Rogulić ima samo teren za utrku, nešto marketinga i to je sve :palacdolje:!!!!
Šteta para što sam potrošio za otići tamo, on još ne zna da za utrku treba malo više od traka ENDURO ŠIBENIK, akreditacija i plakata, a čini mi se da i ne želi znati....samo daj pare, btw startnina je bila 450 kn :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
markoprodan said:
Bio sam u Primoštenu i utvrdio da Rogulić ima samo teren za utrku, nešto marketinga i to je sve :palacdolje:!!!!
Šteta para što sam potrošio za otići tamo, on još ne zna da za utrku treba malo više od traka ENDURO ŠIBENIK, akreditacija i plakata, a čini mi se da i ne želi znati....samo daj pare, btw startnina je bila 450 kn :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:



Marko kak izgleda, morat ćemo raditi utrke za sebe a startninu pojest i popit... (y)
 
Jebote , a start svi zajedno  (y) (y) (y) :LOL: :LOL:    iza jedino sakupljač z traktorom i prikolicom  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Prodane, koristim priliku da ti čestitam na uspjesima ove sezone!
Impresivno!! Nadam se da ćeš tako i nastaviti i da će biti "mogućnosti" i sukladnih rezultata.

M.

BTW U kontekstu otkazanih trka i sveopćeg stanja jebe lud zbunjenog......enduro se u zadnjih par godina strašno popularizirao, ima sve više entuzijasta, kupuju se motori itd. Siguran sam da će se vrlo brzo skupiti kritična masa da se nešto organizira, čak i mimo nadležnih.....

 
makazica said:
Prodane, koristim priliku da ti čestitam na uspjesima ove sezone!
Impresivno!! Nadam se da ćeš tako i nastaviti i da će biti "mogućnosti" i sukladnih rezultata.

M.

BTW U kontekstu otkazanih trka i sveopćeg stanja jebe lud zbunjenog......enduro se u zadnjih par godina strašno popularizirao, ima sve više entuzijasta, kupuju se motori itd. Siguran sam da će se vrlo brzo skupiti kritična masa da se nešto organizira, čak i mimo nadležnih.....

Neće. Još u početku sam predložio paralelno prvenstvo, razgovarao s nekima od gore četvorke, ali nikad ideja nije zaživjela iz puno razloga. Jedan od bitnijih je da za isplativost utrke moraš imati dovoljan broj vozača što ovdje postaje problem. Kad se radi o organiziranoj međunarodnoj utrci, u kojoj se skupljaju bodovi za nacionalna prvenstva, onda to ima smisla za dosta stranaca što u ovako organiziranoj utrci ne bi bio slučaj, ma koliko mi mislili da nije tako. Čak i u međunarodnoj utrci može biti pušiona ako je vrijeme u banani, sjetimo se samo zadnje Mlake. Policija, suci, krono služba, osiguranje, hitna, vatrogasci, logistika, problemi s lokalcima, lovcima, šumarijom, ministarstvima... previše je to troškova i posla za jednu lokalnu fešticu.