Kupili smo je!!CBF 600 N

Status
Not open for further replies.

Ribica69

New member
Konacno smo je kupili,Honda - CBF 600 N 2004/2005 crna, krasna, divna.. nakon X8 i više sam nego oduševljena!!

Udoban, ma sve 5, i jos je naked sa malim vizirom bez stakla, mislim da se moze i nadogradit, Vito savjetuje ipak vizir zbog vjetra...slikica slijedi, a krštenje u Petrijancu sam da vrijeme posluži ..Jako smo hepi!!!!! :bananarace: :bananarace: 

 
čestitke i puno sretnih kilometara  (y)
 
Sretno Ribice  (y)
 
čestitam, baš simpa vizir (y)

zaštita od vjetra na nakedu? :misli:

s(p)retno!  (y)
 
..ovo glede vjetra :misli: mislis da netreba? za sad doduse nismo primijetili da nekaj jako puse MA SUPER je!
 
Ribica69 said:
..ovo glede vjetra :misli: mislis da netreba? za sad doduse nismo primijetili da nekaj jako puse MA SUPER je!

ma ja imam tu neku filozofiju oko nakeda... ako je naked onda mora puhati, ima to svoje čari :wink:

često mi bude smiješno kad čistam u raznim moto revijama test nakeda i onda mi navedu pod minus zaštitu od vjetra :D

glavno da ste vi zadovoljni, na brzinama do 120/30 vam vjetar sigurno neće smetati, a s obzirom na tip motora za koji ste se odlučili sumnjam da ćete često birati autoput
 
Stinky said:
ma ja imam tu neku filozofiju oko nakeda... ako je naked onda mora puhati, ima to svoje čari :wink:

često mi bude smiješno kad čistam u raznim moto revijama test nakeda i onda mi navedu pod minus zaštitu od vjetra :D

glavno da ste vi zadovoljni, na brzinama do 120/30 vam vjetar sigurno neće smetati, a s obzirom na tip motora za koji ste se odlučili sumnjam da ćete često birati autoput


(y) (y)
 
Stinky said:
ma ja imam tu neku filozofiju oko nakeda... ako je naked onda mora puhati, ima to svoje čari :wink:

često mi bude smiješno kad čistam u raznim moto revijama test nakeda i onda mi navedu pod minus zaštitu od vjetra :D

glavno da ste vi zadovoljni, na brzinama do 120/30 vam vjetar sigurno neće smetati, a s obzirom na tip motora za koji ste se odlučili sumnjam da ćete često birati autoput

Tako je  (y) na nakedu MORA puhati inaće nije to to  (y)
 
HVALA SANDIJU, da njega nije bilo, danas je nebi imali!!!  :naklon: :naklon:

 
Svaka čast! Motor mi ebeno lijepo izgleda. Ma sviđa mi se full! Pogotovo crnjo! :mrgreen: Uživajte! (y)
 
Sretno, i puno ugodnih kilometara  (y)
 
Status
Not open for further replies.