Kupiti Hyperstradu ili ne?

Big G

New member
https://www.index.hr/oglasi/ducati-821-hyperstrada-2013-god/oid/2068691

Sto kazete na ovo? S tim da ne znam kad ide onaj veliki servis Desmo kazu na 24 000? Kakvi su dijelovi cijenom i jel to ok bajk? Molim nesto o ovim bajkovima hvala. PS kalva je to debilna fora uplata novaca pa proba motora -.-
 
Imao sam HS 2god, cca 14000km. Od “kvarova” 2 stvari, pukla sajla kvacila (to je bila mana) na 4000km u garanciji, drugi put je mijenjao preventivno na 12000 servisu.
Drugi problem bio je nekakav štift u mjenjacu koji je pukao pa je zablokiralo u brzini, nije to nesto skupo bilo, 300kn.

Prodao sam je sa 18000km, tako da ne znam koliko bi izasao Desmo servis, ali za info, na Multistradi sam radio na 24000km taj servis , 8500kn.

Na HS bi trebalo manje kostati, mozda se mozes raspitati u servisu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lolo said:
Ak skršiš motor na probi tko plaća štetu.  :misli:
Jel me jebes ili se ozbiljno prilikom svakog probavanja motora uplacuje novac? Pa normalno da ako ga razbijem da cemo se dogovoriti ka ljudi i to rijesiti pa nisan dosa razbija motore okolo vec kupiti jedan. Kolega ispod hvala na savjetu. Koliko citam o njima imaju dosta mana i stalno je nesto, ne znam koliko to mogu finacijski podniti. Koliko god je predivan ne ide mi se s otoka u zagreb na servis svako toliko. Također cijena je ocito velika jer dolazi Desmo koji je onda pretpostavljam 5000kn ili vise plus tehnicki plus star motor 7 godina. Njegova po tome realna cijena je 7500 s tehnickim tako da se vjerojatno necu upustati u to a ni ktm isto :(
 
Big G said:
Jel me jebes ili se ozbiljno prilikom svakog probavanja motora uplacuje novac? Pa normalno da ako ga razbijem da cemo se dogovoriti ka ljudi i to rijesiti pa nisan dosa razbija motore okolo vec kupiti jedan. Kolega ispod hvala na savjetu. Koliko citam o njima imaju dosta mana i stalno je nesto, ne znam koliko to mogu finacijski podniti. Koliko god je predivan ne ide mi se s otoka u zagreb na servis svako toliko. Također cijena je ocito velika jer dolazi Desmo koji je onda pretpostavljam 5000kn ili vise plus tehnicki plus star motor 7 godina. Njegova po tome realna cijena je 7500 s tehnickim tako da se vjerojatno necu upustati u to a ni ktm isto :(

A ima i ljudi na forumu koji su ostali bez motora jer je bajo sjeo i otišao.  :LOL:
 
Big G said:
Jel me jebes ili se ozbiljno prilikom svakog probavanja motora uplacuje novac? Pa normalno da ako ga razbijem da cemo se dogovoriti ka ljudi i to rijesiti pa nisan dosa razbija motore okolo vec kupiti jedan. Kolega ispod hvala na savjetu. Koliko citam o njima imaju dosta mana i stalno je nesto, ne znam koliko to mogu finacijski podniti. Koliko god je predivan ne ide mi se s otoka u zagreb na servis svako toliko. Također cijena je ocito velika jer dolazi Desmo koji je onda pretpostavljam 5000kn ili vise plus tehnicki plus star motor 7 godina. Njegova po tome realna cijena je 7500 s tehnickim tako da se vjerojatno necu upustati u to a ni ktm isto :(


Mislim da je pjesnik htio reci da ako slomijes motor kupio si ga. Meni je frendu kupac slomil motor iako je platio stetu mos se jebat nije vise to to. Slomijes kupis. AMEN.
 
fora je duc….

ako ga kupiš izmamljivat će ti osmjeh svaki pogled na njega i odvrtaj ručice gasa....

al to ima svoju cijenu u vidu puno parametara....

al ja sam balkanjero pa ga nebi više kupio.... ili možda ipak bih...
 
Big G said:
Pa normalno da ako ga razbijem da cemo se dogovoriti ka ljudi i to rijesiti pa nisan dosa razbija motore okolo vec kupiti jedan.

Zar postoji ljudskiji dogovor od toga da staviš pare na stol prije probe?

Inače,moj savjet ti je da ne ideš bez ku... u svatove. To što gledaš očito nije za tebe.
 
Ako nemaš pare za stavit na stol nisi došao kupiti nego se vozati

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

 
Getriba said:
Imao sam HS 2god, cca 14000km. Od “kvarova” 2 stvari, pukla sajla kvacila (to je bila mana) na 4000km u garanciji, drugi put je mijenjao preventivno na 12000 servisu.
Drugi problem bio je nekakav štift u mjenjacu koji je pukao pa je zablokiralo u brzini, nije to nesto skupo bilo, 300kn.

Prodao sam je sa 18000km, tako da ne znam koliko bi izasao Desmo servis, ali za info, na Multistradi sam radio na 24000km taj servis , 8500kn.

Na HS bi trebalo manje kostati, mozda se mozes raspitati u servisu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

8500 kuna za desmo servis? To si jos i bocne kofere kupio?
Bome fino žanju.
 
Imam novac nije to problem nego uplata na racun tek onda motor ato ako mi se ne svidi ima drndanja itd -.- ko te jebe ili ti vrati novac?
 
Big G said:
Imam novac nije to problem nego uplata na racun tek onda motor ato ako mi se ne svidi ima drndanja itd -.- ko te jebe ili ti vrati novac?

Da, na racun je malo blesavo, jesi siguran da nisi krivo shvatio? Ali, kao sto kupac zeli isprobat motor, tako i prodavatelj zeli isprobat novce  :mrgreen: .
Stavis na stol lovu, napravis probni djir, ako vratis motor u stanju u kakvom si ga poceo vozit, a odustanes od kupnje, ti vratis motor, vlasnik vrati novce i nikom nis, ti trazis dalje neki drugi motor, prodavatelj novog kupca. Ako si ostetio motor - kupio si ga, napravite kupoprodajni ugovor i svak na svoju stranu
 
3alfa3 said:
Da, na racun je malo blesavo, jesi siguran da nisi krivo shvatio? Ali, kao sto kupac zeli isprobat motor, tako i prodavatelj zeli isprobat novce  :mrgreen: .
Stavis na stol lovu, napravis probni djir, ako vratis motor u stanju u kakvom si ga poceo vozit, a odustanes od kupnje, ti vratis motor, vlasnik vrati novce i nikom nis, ti trazis dalje neki drugi motor, prodavatelj novog kupca. Ako si ostetio motor - kupio si ga, napravite kupoprodajni ugovor i svak na svoju stranu
Točno tako.
Da dam nepoznatoj osobi motor a ni ne znam da li za papar ima a kamo li 5,10,15 kila za bajk

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

 
plastikman said:
Točno tako.
Da dam nepoznatoj osobi motor a ni ne znam da li za papar ima a kamo li 5,10,15 kila za bajk

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

Cak bi trebao trazit na uvid valjanu vozacku dozvolu te kategorije jer inace moguca kazna za tebe  (y)
 
Pise sve u oglasu tako da nisam krivo skuzio, drugo cijena je fiksna. Mislim i dalje da to ne vrijedi te novce zbog rege i velikog servisa tako da hvala svima al to preskacem. S tim da sam se jos informirao oko njih i ta godina 2013 2014 je najgora. Ljudi mijenjali kompjutere sajle diskove cak i klipove u prvih 8 mj vlasnistva uzas uzasa. A sto je tek nakon 7 god....
 
Big G said:
Pise sve u oglasu tako da nisam krivo skuzio, drugo cijena je fiksna. Mislim i dalje da to ne vrijedi te novce zbog rege i velikog servisa tako da hvala svima al to preskacem. S tim da sam se jos informirao oko njih i ta godina 2013 2014 je najgora. Ljudi mijenjali kompjutere sajle diskove cak i klipove u prvih 8 mj vlasnistva uzas uzasa. A sto je tek nakon 7 god....

Pa, sve promijenjeno.  :LOL:
 
Big G said:
Pise sve u oglasu tako da nisam krivo skuzio, drugo cijena je fiksna. Mislim i dalje da to ne vrijedi te novce zbog rege i velikog servisa tako da hvala svima al to preskacem. S tim da sam se jos informirao oko njih i ta godina 2013 2014 je najgora. Ljudi mijenjali kompjutere sajle diskove cak i klipove u prvih 8 mj vlasnistva uzas uzasa. A sto je tek nakon 7 god....
Jesu, po pričama te imaju najviše problema.
Najbolje je ona novija 939, no njih su prodavali samo 2016. godine i jako malo ih je prodano, zato su i ukinuli taj model i napravili Multistradu 950.
 
Big G said:
Pise sve u oglasu tako da nisam krivo skuzio

Pise "nakon uplate cijelog iznosa". Mozda je nespretno sroceno i zapravo se misli "daj da ti pricuvam kompletan iznos dok se ne vratis sa probnog djira"?  :mrgreen: