kupljen GS500

dydija

New member
od danas sam ponosni vlasnik Suzukija GS500
znači, mijenjo sam suzukija burgman an250 2000g za GS-a kljuc za kljuc, burgmanu su pukle klackalice i bregasta, tako da mislim da sam dobro prosao, GS je 1999 godiste i ima dosta prerade na njemu, mijenjan je rep, sicevi, felge, auspuh ,novo lakiran...  motoru su promijenuti filteri, ulje, akomulator, namotaji i svijecice,.. jedino mu je bombina otisla, sutra vam stavim slike, sreeetaaannn  :0648:
 
dydija said:
od danas sam ponosni vlasnik Suzukija GS500
znači, mijenjo sam suzukija burgman an250 2000g za GS-a kljuc za kljuc, burgmanu su pukle klackalice i bregasta, tako da mislim da sam dobro prosao, GS je 1999 godiste i ima dosta prerade na njemu, mijenjan je rep, sicevi, felge, auspuh ,novo lakiran...  motoru su promijenuti filteri, ulje, akomulator, namotaji i svijecice,.. jedino mu je bombina otisla, sutra vam stavim slike, sreeetaaannn  :0648:

dakle jedino što je uistinu na GS500 trebalo promjenit, a to su ovjes i kočnice - nije :LOL:

sRRetno :mrgreen:
 
dydija said:
od danas sam ponosni vlasnik Suzukija GS500
znači, mijenjo sam suzukija burgman an250 2000g za GS-a kljuc za kljuc, burgmanu su pukle klackalice i bregasta, tako da mislim da sam dobro prosao, GS je 1999 godiste i ima dosta prerade na njemu, mijenjan je rep, sicevi, felge, auspuh ,novo lakiran...  motoru su promijenuti filteri, ulje, akomulator, namotaji i svijecice,.. jedino mu je bombina otisla, sutra vam stavim slike, sreeetaaannn  :0648:

Cekamo slike!
 
Meni i dalje nije jasno kaj je to bombina? Mala bombica u Dalmaciji?  :mrgreen:
 
Kiki_Rotten said:
Meni i dalje nije jasno kaj je to bombina? Mala bombica u Dalmaciji?  :mrgreen:

a jasno ti je sta je akomulator :mrgreen:..meni je ovde jasno da se nece puno navozat sa ovim motorom :mrgreen:,a vala nece ni onaj sa skuterom..nezna se ko je koga vise zavrno :LOL:
 
hahahaha, nasmijaste me hahahahah  :LOL: evo stavit cu jednu sliku dok je na oglasu jos bio
 
gastajbarter said:
a jasno ti je sta je akomulator :mrgreen:..meni je ovde jasno da se nece puno navozat sa ovim motorom :mrgreen:,a vala nece ni onaj sa skuterom..nezna se ko je koga vise zavrno :LOL:
(y) (y)   
:LOL:
 
gastajbarter said:
sifra kuku meni kuku tebi :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:

@dydija... čestitam, nadam se da će izdržat đireve preko 18 km  :wink: (y)
 
Neka je sa srećom  (y)
Bit' će putopisa sad.......  :mrgreen:
 
Kingman said:
Neka je sa srećom  (y)
Bit' će putopisa sad.......  :mrgreen:
Ako mu ovako nastavi balit semering desnog tuba... :neznam:

:mrgreen:
 
Shepa said:
Ako mu ovako nastavi balit semering desnog tuba... :neznam:

:mrgreen:

Hebate, oko sokolovo....."slobodna procjena suca" :)
 
Zapravo je najbolje odusevljenje novog vlasnika (y)
I da kupim cekic novog ne bi toliko isijavao kao doticni
Uzivaj i nek te sluzi(valjda..hmm :shocked:)
 
gastajbarter said:
a jasno ti je sta je akomulator :mrgreen:..meni je ovde jasno da se nece puno navozat sa ovim motorom :mrgreen:,a vala nece ni onaj sa skuterom..nezna se ko je koga vise zavrno :LOL:

A jbg, polako otkrivam nove nazive i prilagođavam se  :mrgreen: . Al jedno je sigurno, želim im puno sretnih kilometara  :mrgreen: :mrgreen: