KUPLUNG LAMELA

bornasp

New member
KUPIO SAM R1 2005 SA NAVODNIM SAD IMA 4500 KM....PO STANJU MOTORA IMA TE KILOMETRE....

U KRATKO ISO SAM MJENJAT GUME I SKURIO SAM ZADNJU NA KRATKO PAR SEKUNDI  5 SEKUNDI I DAN NAKON TOGA POCEO MI JE PREOKLIZAVAT KUPLUNG KAD SE MOTOR ZAGRIJE RECIMO U 4 SE VOZIM 90 I DAM GAS I KAD PREDJE 5 TISUCA PROKLIZE A DA NE GOVORIM ZA NIZE BRZINE

pa pitam jel moguce da nema te kilometre i koliko to kosta otprilike :D ili ako netko ima takva saznjana slicna nek podijeli :D

hvala
 
Sta se dogadja u 5-6 brzini?
 
Borna ne galami :jesus:

Sto se tice kilometara i godine nekak su mi cudni jer sam ja samo u ovoj sezoni do sada nabrao nesto manje, a jos nisam ni krenuo kak treba na izlete, pa na godisnji,...  :neznam:
Imas li servisnu, si bio sa novom pilom kod mehe posto je ipak polovna, ko ju je probao i pregledao prije, .... jer nije kuplungu nis od tvojih par sekundi paljenja gume ali kaj je mozda bilo prije.....
 
I meni kilometraža izgleda premala.
Kad sam lani kupovao svoj FZ6, isto 2005 godina, imao je oko 14000 km.
Teško je procjeniti po izgledu ima li 4500 ili 20000 km, eventualno po gumama, lancu, itd.
 
Nije kilometraza premala ako je motor iste sezone kad je kupljen bio razbijen i od onda do ove godine cekao na slaganje negdje u kutu radione dok vlasnik skupi lovu... :misli:
 
koliko god to zvučalo smiješno, ali i gumu treba znati zapaliti ...  :mrgreen:

tako da se ne treba čuditi kao pile glisti što ti je nakon paljenja gume proklizalo kvačilo ... i potpuno je nebitno koliko je motor prije toga imao kilomatara ....  :wink:
 
Mogu se lamele zapalit i kad držiš stisnuto kvačilo motor u brzini i turiraj rođo :palacdolje:, tako je moj prijatelj htio biti glasan pa zapalio lamele na istoj takvoj r1.