Kuplung za orion cross

error

Well-known member
E ovako,malom bratu otišao kuplung(lamele zapravo) na Orionu crossu od 110ccm.Naravno,treba ih mijenjat, pa dal neko zna dal pašu od nekog modela malo zvučnije i kvalitetnije marke(kx 110 ili tak nekaj)jer se origigi nisu baš pokazale;skuril ih za 2000 km  :mrgreen:
I cijenu ako neko zna?
 
kaj očeš 2000 kmpa to je dost za takav motor ja ga na mini bike-u skurim za 80 km  :LOL: i manje  :jesus:
 
ma nije to baš minibike,onaj malo veći model je i ide ko vrag
inače je taj motorček kompletno dorađen za malo agresivniju vožnju osim mašine,još je sve serijski;za sad 8)
 
znam ja kaj je orion 110 ja sam ga imo prije godinu dana,moj nije ni izdržo 2000 km :LOL: zblokiro je nakon cca:250 km  (y)
 
Kak misliš zablokirao?
Mi smo nakon kupnje odmah sredili sve kaj je trebalo i radi ko urica.Osim kuplunga sad...
 
Pa u tih 250 km kolko ti je držao pretpostavljam nisi ni promjenio ulje koje je serijski kao ćušpajz,inače sam motor odlikuje dosta kultiviran rad i mala potrošnja kolko sam do sad primjetio.
 
a nejde to tak kod mene ne vjerujem ja nikom ćim sam ga kupio u nutra valvoline tts ,sve pregledo zatego ,razradio mašinu i nakon 100 km poćeo normalno voziti ,naganjali smo ga dok se nije zdimil  :mrgreen:
 
ako si stavio tts onda je zato i krepa...
tts je dvotaktno ulje... a orion je četvorotakni motor...
 
b.r.t said:
a nejde to tak kod mene ne vjerujem ja nikom ćim sam ga kupio u nutra valvoline tts ,sve pregledo zatego ,razradio mašinu i nakon 100 km poćeo normalno voziti ,naganjali smo ga dok se nije zdimil  :mrgreen:

Castrol TTS i kao što je Zildjian rekao to je ulje za 2t motore