Kupnja/prodaja pocketa & dijelova

cdawg

Active member
posto svako malo dodje neko i otvori temu KUPUJEM POCKETA,MOLIM PONUDE ova tema je otvorena za to.

svi koji bi ga htjeli kupit ili prodat neka se oglase ovdje..  daljnje dogovore rjesavajte pp-om.

edit: svako nekoliko ću obrisat postove kako bi tema bila što aktualnija..

dogovori oko kupoprodaje isključivo na pp



 
Prodajem mini cross,na njemu fali sajla za prednju kocnicu i kad ga upalim napravim 100m ugasi se nekada...meni se neda vise zaje s njim 700kn, ja sam u zg,a postoji i mogucnost slanja pouzecem van zg...PM
 
Može neka procjena koliko bi se dalo dobiti za Mini super moto kupljen u spektru prije 11.5 mj.?Motor nije punoo prešao, na nekim dijelovima je izgreban ali ne od padanja i treba mu servis jer se zna gasiti(citaj treba ga pocistiti i ispuhati, dugo je stajao)...nedavno je kurbla zamijenjena jer je stara pukla...

daj sliku, pa ćemo ti reć

ugrubo, možeš TRAŽIT oko 1500, al DOBIT, neznam.. slabo se to prodaje ja mislim
 
frend prodaje mini cross
ili mjenja za neki bolji mobitel
info na : 0921253250 sandro
 
tražim polovne,neispravne djelove za minibike ( prednju vilicu,kotače i sl ) može i neispravan minibike bez mašine.Ako kaj imate javite na pp
 
dajem sony ericsson p910i kao nov sa svom opremom i 250kn za minija nemora imat plastike ili može crossa...
 
kupujem mini kross ili sm može i bez mašine. ponude na p.m. (y)
 
prodajem celindar i radilicu bez lufta,mašinu bez kuplunga,fergazera,propelera za hlađenje i dekla, (y)
(ako ima ko za prodat kaj od dijelova neka javi (y)
 
fly_kc said:
prodajem minibike jeftino onaj malo veči
to je isto koda si napisa prodajem kucu s prozorima i vratima.
daj to malo bolje opiši, stavi neku sliku
 
mijenjam psp slim lite i pc za neki minibike polini ili blata ili kineza al 125 ccm .ovako radi se o psp slim&lite 4 gb memory card + 1 gb memory card sa najnovijim softwareom za pokretanje piratskih igrica 5.0 m33,silicon caseom i pc konfiguraciju intel 1.7 ghz,512 mb ram-a,wlan karticom,sound blaster audi card karticom(24 bit-na),120 gb hard diska,ati radeon 9600 xt ,ekranom 17 incha,wireless mouse,microsoft ergo keyboard . ponude moze na pm ili na msn [email protected]......... i da nalazim se u rijeci na potoku :butthead: :butthead: