Kupnja prvog motora

nije li taj varadero malo prevelik za 125ccm?
ma kaj ti je... motorić je tip top... honditis od njega sam tak.... da je u odnosu na druge 125 malo gabaritniji, mrvicu... ja sam se malo provozao na njemu pred cca 12 godina... starom sam bio mjesecima dosadan kad ćemo ga kupit, a do poda nisam mogo... da moj motor ima pola uglađenosti i finoće njega, bio bi top motor u svojoj klasi...
 
Varadero 125 sam i ja ozbiljno razmatrao za prvi motor iako sam odmah položio A na motoru od 70ks i već imao 25 godina, veličina, dojam, cijena rabljenih, V2 motor... kasnije sam zaključio da valjda imam discipline za 250cc klasu sa 8ks više al to je već bio vrh :mrgreen:
 
Ako hoces nauciti voziti,a poslje uzimati nesto jace...Varadero 125 je odlican izbor...zasto... zato jer je vrlo jednostavan,sa njega ne-mores ni pasti ako imalo znas voziti,a i izgleda di god stanes kao jaci motor,a ne 125... opet...za god.dana prodas ga lako...
 
Zato i je sve pomaalo... i ne-more brze ...
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
kako se ljudi boje hayabuse to je uvijek zanimljivo a možeš je voziti kao krstaricu i touring motor i uživati ako imaš malo soli u glavi. Posebno ove nove sa TC, antiwheelie i svim čudesima od tehnologije. Na hayabusa forumu hrpa amerikanaca je vozi kao prvi motor za daleke ture, normalna vožnja i uživanje i nitko još nije najebo.
 
kako se ljudi boje hayabuse to je uvijek zanimljivo a možeš je voziti kao krstaricu i touring motor i uživati ako imaš malo soli u glavi. Posebno ove nove sa TC, antiwheelie i svim čudesima od tehnologije. Na hayabusa forumu hrpa amerikanaca je vozi kao prvi motor za daleke ture, normalna vožnja i uživanje i nitko još nije najebo.

Onda se nebi znalo ko je veci "bajker" kad preskaces staziranje po kubikazama 🤣
 

@ borna_mile:​

Yamaha DT 125 R/X, Yamaha XT 125 R/X, Honda XR 125, Tomos SE/SM 125.
Do 15.000 kn uredna 125-ica za višeg vozača.. ..Ovo su jedine dobre opcije...Sve dobri motori👍
 
  • Like
Reactions: xkovax