Kupovina motora HD Ultra Limited Pending

Status
Not open for further replies.

EL PRIMERO

New member
Pozdrav svim forumašma,
Kako sam veoma kratko vrijeme ovdje javljam se zbog potrebne male pomoći.Odlučio sam se za kupovinu motorcikla iz naslova HD ULTRA LIMITED.
Iskreno ,da je na evropskom tržištu dostupan Yamaha Star Venture Transcontinental kupio bih njega ali na žalost nije.Kawasaki je imao Voyagera 1700 ali niti njega više nema.Honda Goldwing mi je jedino ostao kao motor za razmisliti oko kupovine ali me ipak sve odvuklo prema HD-u.
Pitanje je moje slijedeće ,da li itko ima kakva iskustva sa tim motorom oko pouzdanosti jer ima povisoku cijenu pa bi se to možada trebalo i podrazumjevati od njega i gdje ga nabaviti a da prođem najpovoljnije.Rabljene jednostavno više ne gledam jer su mi gotovo svi modeli smješni zbog istaknute kilometraže pa mi po tome ispada da su svi vlasnici koji ih prodaju kao guske u magli je ako motor od 3-5 godina starosti ima kilometražu toliku kao da je više stajao nego bio vožen a cijena za trećinu ili gotovo upola novoga.Gledajući cijene novih kod nas i u Njemačkoj razlika je i do 6k eura za isti model.
Unaprijed zahvaljujem na svim javljaljima i dobronamjernim inforrmacijama. (y)
 
Sinko moj, goldwing je ovome i tata i mama a ti kako hoćeš.
No kako vidim već duboko uvlačiš HD PR shit...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Dobro covjek se odlucio za HD nema tu sto sada Goldwinga spominjati.
Ugl imas I Indiana ako te zanima ali morat ces po njega u susjeda. To ti je ista stvar ali nema HD znacku... Jos je Indian predstavio novi motor nekidan....
BMW radi novog cruisera sa motorom od 1800 kubika pa prieckaj malo i baci oko da vidis na sto to lici...
Njemacka je odlican izbor za rabljene HD-ove ali taj model je sve samo ne jeftin.
 
Iskreno HD mi je za sada prvi u užem izboru ali ne ipak 100% jedan jedini.Razmatram GW i prateći strane forume mnogo je puzdaniji motor,no izgleda mi kao napireni skuter.Nisam ga imao prilike bolje vidjeti a niti voziti iako sam uočio da ga netko ima u Bjelovaru pa ću nastojati motor preko tamošnjeg vlasnika bolje upoznati.Za BMW znam da ima K1600GTL a taj novi koji je spomenut je R18 koncept koji iduće godine ide u proizvodnju u dvije verzije ,od toga jedna kao nekakva  verzija sa koferima za putovanja u kom obliku vidjeti ćemo.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 
Status
Not open for further replies.