Kupovina opreme u Splitu?

Ovako, prije nego "otvoriš" moto-klub, imaš na našem forumu pod serviseri i dileri jednu moju temu di su ti opisani većina dućana po Splitu. Ajde, pa potraži. u međuvremenu se otvorilo još par, ali mi se ne da dopunjavat temu.
 
A ima gore lipo napisana opcija "Srč", pa može i pritražit. Novi je, mlad je, naučit će. :wink: :mrgreen:
 
Dobro aj zaključaj topic puca mi neka nisam opet naša šta sam tražia al neka.
Šta se odma traže povodi za dilit ka ono savjete kad je to bilo u moje vrime?
Pod ključ s ovim kad nema koristi. :evil:
 
oxio said:
Dobro aj zaključaj topic puca mi neka nisam opet naša šta sam tražia al neka.
Šta se odma traže povodi za dilit ka ono savjete kad je to bilo u moje vrime?
Pod ključ s ovim kad nema koristi. :evil:
:shock: :shock:

http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=6060&highlight=splitski
evo! mlad si još polako :mrgreen:
 
Koji se kurac ljutiš bez veze?! Triba si reć fala, jer si dobia smjernicu di je tema, a ne u kontranapad. Evo, kad si mi se uvridija bez veze, ja san ti naša:
http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=7408

Ali ovo je ono šta ti oćeš:
http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=6060

I nema se vriđat odma!!! Ljudi smo. nismo purgeri. :mrgreen:
 
VEKI said:
oxio said:
Dobro aj zaključaj topic puca mi neka nisam opet naša šta sam tražia al neka.
Šta se odma traže povodi za dilit ka ono savjete kad je to bilo u moje vrime?
Pod ključ s ovim kad nema koristi. :evil:
:shock: :shock:

http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=6060&highlight=splitski
evo! mlad si još polako :mrgreen:

Hvala.
Tako se to radi ostaviš link i sve ok, a ne da moram kopat po pustim temama i koristit neki shit pretraživać.
Ko će vas stare naučit tehnologiji interneta? :D
 
oxio said:
Hvala.
Tako se to radi ostaviš link i sve ok, a ne da moram kopat po pustim temama i koristit neki shit pretraživać.
Ko će vas stare naučit tehnologiji interneta? :D

a ti si jos prebalav da sam potrazis il sta?
 
speed attack said:
oxio said:
Hvala.
Tako se to radi ostaviš link i sve ok, a ne da moram kopat po pustim temama i koristit neki shit pretraživać.
Ko će vas stare naučit tehnologiji interneta? :D

a ti si jos prebalav da sam potrazis il sta?

Aj neda mi se svađat zbog glupe teme.
Al odjebite s tim pogledima s visoka.

Nego ako nisam naša post a on ga je posta zar nije jednostavnije da on uvali link kad već zna di je a ne da moram pola foruma okrenit naopako.
Možda jedino ako ste toliko lini za obavit ta 3 klika.

2 Rivi ne ljutim se bez veze al me živcira kad neko s hrpom postova tako se ponaša ka da je tek vidia forum. Triba se branit na svaki mig inaće popušiš.

A sad dosta svađe, niko nije ode da bi se svađa.
 
Pa čita li ovde ko temu kako treba, link je dao Rivi već odavno, i ti si Nike ko Stone doša, važno je odgovorit na zadnji post :mrgreen:
 
Oxio, par stvari:
1. Niko te nije napa da bi se ti triba branit.
2. Kad dođeš na novi forum, onda ako te nešto zanima, prvo pogledaš da li je već bilo, pa ako ne, onda pitaš.
3. Kad si već novi i tek si došao, ne možeš kazat nekome da "odjebe s pogledima s visoka", pogotovo zato, što niko nije ni pisao s visoka. A pogotovo to ne možeš reć Speed atacku, jer je to čovjek koji je već jako puno puta pomogao mnogima s ovog foruma.

I znaš kako sam ti ja stavio link? Išao sam u podforum i tražio. Uzelo mi je vremena točno toliko koliko bi i tebi.
 
Rivi said:
Oxio, par stvari:
1. Niko te nije napa da bi se ti triba branit.
2. Kad dođeš na novi forum, onda ako te nešto zanima, prvo pogledaš da li je već bilo, pa ako ne, onda pitaš.
3. Kad si već novi i tek si došao, ne možeš kazat nekome da "odjebe s pogledima s visoka", pogotovo zato, što niko nije ni pisao s visoka. A pogotovo to ne možeš reć Speed atacku, jer je to čovjek koji je već jako puno puta pomogao mnogima s ovog foruma.

I znaš kako sam ti ja stavio link? Išao sam u podforum i tražio. Uzelo mi je vremena točno toliko koliko bi i tebi.

Evo sad opet.
1. Evo šta mi ide na živce izjave kao:
Od speed attack-a:
a da otvori oci
a ne klub
Onda Rivi:
Novi je, mlad je, naučit će.
2. Pogleda sam jebiga promaklo mi je dešava se nisan vidia i hvala na trudu.
3. A iste tu gornje izjave.

Ma ne želin se oko ovoga svađat jer je glupo ispalo.
Ka šta si sam reka ljudi smo nismo purgeri.
Ajde zaboravite i kad se klub otvori pozvani ste na pijanku i da vidite šta se da radit sa skuterima :)
 
oxio said:
Evo sad opet.
1. Evo šta mi ide na živce izjave kao:
Od speed attack-a:
a da otvori oci
a ne klub
Onda Rivi:
Novi je, mlad je, naučit će.
2. Pogleda sam jebiga promaklo mi je dešava se nisan vidia i hvala na trudu.
3. A iste tu gornje izjave.

Ma ne želin se oko ovoga svađat jer je glupo ispalo.
Ka šta si sam reka ljudi smo nismo purgeri.
Ajde zaboravite i kad se klub otvori pozvani ste na pijanku i da vidite šta se da radit sa skuterima :)

ako ti ovde nevalja imas jos svijetskutera i slicno. mos tam s istomisljenicima na tom nivou komunicirat.
 
speed attack said:
oxio said:
Evo sad opet.
1. Evo šta mi ide na živce izjave kao:
Od speed attack-a:
a da otvori oci
a ne klub
Onda Rivi:
Novi je, mlad je, naučit će.
2. Pogleda sam jebiga promaklo mi je dešava se nisan vidia i hvala na trudu.
3. A iste tu gornje izjave.

Ma ne želin se oko ovoga svađat jer je glupo ispalo.
Ka šta si sam reka ljudi smo nismo purgeri.
Ajde zaboravite i kad se klub otvori pozvani ste na pijanku i da vidite šta se da radit sa skuterima :)

ako ti ovde nevalja imas jos svijetskutera i slicno. mos tam s istomisljenicima na tom nivou komunicirat.

Da mi nevalja uteka bi davno.
A oni na svijetu skutera su uglavnom debili s kojima se neda komunicirat ali čast iznimkama.
A evo ti jedan splitski forum koji djeli tvoje mišljenje o svijetu skutera pa prouči. scooteruniversum.forumsplace.com

E i jesan se malo postavia agresivno pa ko se ljuti ima pravo ali jebiga život je tako učia, udri prije nego te udru :)
 
Eto, riješeno. Samo, ovdje moderatori i admini neće dat da se nekog napada bez veze, tako da se ne moraš brinit i ić u kontranapad.

A šta se tiče kupovine opreme, još uvik je puno jeftinije uzet vanka, nego kod nas. Istina, kako šta, ali ovi naši nabijaju marže za popizdit.

U svakom slučaju, prvo se zaleti do Streetfightera. Nije najbolji izbor, ali su cijene povoljnije nego na drugin mistima.
 
a kad se malo smiris i vidis da smo ovde svi ljudi, pa cak i purgeri, onda slobodno vidis dal trebas kaj izvana pa se javis meni ak treba pomoc.