Kupovina preko Ebay-a

Mađari su odigrali dobru igru,za razliku od domaće marve
 
S obzirom da sva roba izgleda dolazi iz eu, pise li to pri kupnji/narudzi ili je i vama pisalo shipping from china?
 
S obzirom da sva roba izgleda dolazi iz eu, pise li to pri kupnji/narudzi ili je i vama pisalo shipping from china?
Shipping from china, na aliexpressu, ako imaš više narudžbi sve stave u jedan paket, onda iz mađarske dolazi kod nas.
 
  • Like
Reactions: prpa
To implicira da u slucaju narudzbe jednog artikla on dolazi iz kine?
 
Kaj se tiče više narudžbi, mislim da to hoda jedino ako su te stvari iz istog ,,dućana,,.Opet i to ovisi o volji selera(sve u jedan paket) neki to ne jebu
 
Kaj se tiče više narudžbi, mislim da to hoda jedino ako su te stvari iz istog ,,dućana,,.Opet i to ovisi o volji selera(sve u jedan paket) neki to ne jebu
njet.... ja uzeo iz razlicitih ducana, mislim 6 komada i sve doslo u jednom paketu. odn svih 6 zasebno pakiranih paketa stavljeno u jedan veliki kod mađara
 
  • Like
Reactions: BreakM
6 paketa u jedan...sta vi narucujete...pincete !
 
  • Haha
Reactions: Chief
To implicira da u slucaju narudzbe jednog artikla on dolazi iz kine?
Svi dolaze iz kine bilo 1 stvar ili 15, ali imaju stanicu u mađarskoj prije otpreme u ostale EU zemlje pa će pisat da stiže iz mađarske bez obzira koliko stvari. Moja pretpostavka je da imaju tamo neko svoje skladište prema kojem šalju robu iz kine vjerojatno sa nižom deklariranom vrijednošću nego što si platio da manje oni plate davanja i onda ti stiže tek doma.
 
  • Like
Reactions: Spin
kupujem skoro 10 g i nikad čuo za zajedničke pakete.Jel se dobije traminac uz paket? :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: enduro
kupujem skoro 10 g i nikad čuo za zajedničke pakete.Jel se dobije traminac uz paket? :mrgreen:

Ni ja do sad ovo prvi put, neke pizdarije za kamericu za kacigu, mreža za stvari za motor, neki gumbi za jaknu sve nepovezani i različiti dućani, naručio isti dan i za par dana mi došla obavijest da stiže sve u jednom, ona obavijest što sam par postova ranije sliku stavio..
 
  • Like
Reactions: Nero
Čudno,ali glavno da stiže.Meni došlo iz Singapura za 5 dana
 
meni je preko ebaya kineska varalica za motorić leptira auspuha došla iz litve..ali je i pisalo da je trgovac iz litve..
 
Stigla Thermo robica,4xl ,zanimljivo koliko sam-mislio oce li odgovarati od malih kineza,al sve oni mogu,cijena naravno bagatela,ovdje je 4 puta skuplje,i da...za nevjernike-kvaliteta...prva liga......stoji mi kao saliveno,i da...stiglo express iz Budmipeste...
 

Attachments

  • termo...jpg
    termo...jpg
    4 MB · Views: 0
  • termo..jpg
    termo..jpg
    3.6 MB · Views: 0
Last edited: