Kupovina vozila koje je pod kreditom

vickodu said:
Zato sto bi tu moglo biti problema odnosno cekanja s obzirom da ti pise zabrana otudenja do nekoga datuma a policija mora dobiti pismenim putem da se moze prebaciti
Ne piše niti u prometnoj niti u knjižici vozila ništa. Knjižica vozila bila u banci, a vlasnik ju dobio od njih nakon zatvaranja kredita.
 
Medo said:
Ne piše niti u prometnoj niti u knjižici vozila ništa. Knjižica vozila bila u banci, a vlasnik ju dobio od njih nakon zatvaranja kredita.


Dva moja frenda su kupili aute koji su bili pod kreditom i prije vremeno je isplacen i oba dva su morali cekati cca 15 dana da ga mogu prebacit na svoje ime
 
Ne znam. Jedino ak je to u policiji zavedeno. Budem provjerio, al nije mi ni žurba tak da nema veze. (y)
 
Medo said:
Ne znam. Jedino ak je to u policiji zavedeno. Budem provjerio, al nije mi ni žurba tak da nema veze. (y)

Moze biti da je kod njih zavedeno stvarno neznam ali ako ti nije zurba onda nije ni bitno  :wink:
 
vickodu said:
Zato sto bi tu moglo biti problema odnosno cekanja s obzirom da ti pise zabrana otudenja do nekoga datuma a policija mora dobiti pismenim putem da se moze prebaciti

o tome sm ja pisao.
15 dana je bio rok za žalbu na rješenje koje smo čekali da dođe poštom.    (y)
 
gigi said:
Hypo banka mi je vratila knjižicu vozila odmah nakon isplate preostalog duga. Na kasi sam dobil potvrdu da sam platil, onda sam otišao u jednu sobu, tam još potpisal neki papir i malo sačekal da donesu knjižicu. To je bilo 2006., a kak je sad nemam pojma.
Ja sam tak riješil KLE 2008. Kupac je dal lovu ,normalno odma je dobil motor i saobračajnu. Otišel sam u Hypo banku ,prebil kredit i dobil knjižicu vozila koja je bila kod njih.To je trajalo par dana.