kupujem 125ccm,a neznam koji

ludi

New member
dajte mi pomozite....dvoumim se oko aprilie rs125,husqarna sms125 i novi aprilia tuono125!!!!!Visok sam 188 cm,pa......vaše mišljenje
 
Zavisi sto hoces, sam moras odluciti... Sportaka, supermoto ili naked... To su ti 3 razlicita motora..
 
Ajde se ti prvo predstavi, ko si šta si, odakle si, a ne ovako s neba pa u rebra. Imaš podforum za to, pa izvoli.
Dosad znamo jedino koliko si visok. A to i nije baš neka informacija.
 
braco_s_kiflom said:
Zavisi sto hoces, sam moras odluciti... Sportaka, supermoto ili naked... To su ti 3 razlicita motora..

Istina, svaki ti je u svojoj klasi dobar!  (y)
 
Ja ti imam Varadera 125 i super sam zadovoljan, a mislim da bi bio i ti(pogotovo zbog visine)... RS125 mi se čini da bi ti bio nekako premalen... ali ipak sve ovisi o tvojim željama...
 
novi tuono 125? :misli:

prvo se sam dogovori sa sobom kako hoces voziti... onda ce ti izbor biti laksi
 
Umaraju me več ovi odgovori tipa "svaki cigo svoga konja..." , več smo vidjeli da prodaješ svog DT-a
 
bikerboy said:
joke jer imaš koju sliku novog tuona 125??Kad dolaze u hr jer se zna cijena??

Već vam je demza slikovito objasnio, Tuono 125 je čisto nagađanje glupih amera, ništa službeno još nije najavljeno. Za sada Tuono 125 ne postoji
 
bikerboy said:
Znači one slike kaj sam vidio u motoreviji ili u nekom takvom časopisu su fake????

sve slike koje si vidio potjecu sa raptors&rockets

oni se samo bave takvim nagadjanjima i photoshopom.. iako imaju poprilicno tocne informacije, sve slike su im nevazece
 
demza said:
sve slike koje si vidio potjecu sa raptors&rockets

oni se samo bave takvim nagadjanjima i photoshopom.. iako imaju poprilicno tocne informacije, sve slike su im nevazece
vidio neki dan u motoreviji pa sam mislio da je izašao!!!
 
Gledajte ljudi imam 15,uskoro 16 god. lud sam na sportske motore,ali imam osječaj da sam previsok za takav motor. Ovaj novi tuono sam vidio u motoreviji i jako mi se sviđa,a inaked je samo kaj neznam kad dolazi na naše tržište,kolka bude cijena nit niš... :misli:
 
thule daj mi reci kolko ti ide varadero????Taj motor mi se čini nekak pre trom za mene jer obožavam brzinu!!!!!!!! Inače jako mi se sviđa varadero.Najjebeniji u toj klasi

 
pošto si LUD lijepo kupiš hayabusu to ti je taman , velik i brz motor  :mrgreen:
 
ludi said:
to namjeravam kad navršim 20,ak navršim

vidim ti se dobro pripremio na to "AKO NAVRŠIM", jebote da budeš ambiciozan i pun života ti obrnuto :palacdolje:

imaš još dosta vremena, nešto prišparaj od svakog fuša i za koju godinu češ sjest na busu :D
a do tada sretno skupljaj kilometre 8)