kupujem 125ccm,a neznam koji

hrabar si ti dečko  :mrgreen:

a da ti malo  :misli:  :misli:  :misli:  :misli:  :misli:  :misli:
 
SM-ako te brzina baš i ne zanima onda sm,ak je cvajo kupuj........
      vozit ćeš ga kao bicikli a možeš s njim kud god hoćeš provuć se u gradu,ima snage dosta za radit gluposti,ustvari motor te vuće da radiš gluposti na zadnjem i na prednjem :D

SPORTIVA I NAKED -- u principu isto ,sam što naked nema oplate(sve) tak da ti odluči..........



Poz Dirt Rider :LOL:
 
ludi said:
thule daj mi reci kolko ti ide varadero????Taj motor mi se čini nekak pre trom za mene jer obožavam brzinu!!!!!!!! Inače jako mi se sviđa varadero.Najjebeniji u toj klasi
po ravnom ide bez problema 115-120 (11.500 okretaja), a na blagoj nizbrdici ako ga natjeraš u crveno ide i 130 (12.600okr)...

neki dan sam na ubrzanje sa semafora skinuo RS125 ali me je na 60-70 on pređe, ali mi ne bježi.... možda ovaj baš nezna krenut najbolje, ali ne vjerujem da ja znam neki uber start jer ga vozim tek nekoliko tjedana...
 
ja sam visoki ko ti pa vozim niži motor, meni to ništ preveč nesmeta..
a kaj se tiče tvoje brzine- uspori malo....
 
najbolje da odeš u neki salon gdje možeš lijpo sjest na njega i vidit jel ti odgovara ili ne ,meni je RS  (y)
 
NUCLEO said:
ja sam visoki ko ti pa vozim niži motor, meni to ništ preveč nesmeta..
a kaj se tiče tvoje brzine- uspori malo....
tako piše na brzinomjeru... vjerovatno vara ali ne vjerujem da vara više od 5-10km/h
 
A jesi ti razmišljao o Aprilii MX 125, 25 KS, visina sjedala 890 mm. , 33400 kn.

22662_0_1_2_mx%20125_Image%20credits%20-%20Aprilia.jpg
 
Kaj se tiče varadera ja bi bio s njim zadovoljan ak ide kak ste naveli 120 km/h jer ja itak koji got motor kupim stavljam gore sportski auspuh!!! (y)
 
thule_5689 said:
tako piše na brzinomjeru... vjerovatno vara ali ne vjerujem da vara više od 5-10km/h
ovo s brzinom je bilo namjenjeno za ludog, s 20god. bi već na busu pa ja mislim da je malo prenabrijani na brzinu